באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מי מופיע ביום העצמאות? איפה? וכמה זה עולה לכם?

מי מופיע ביום העצמאות? איפה? וכמה זה עולה לכם?

כמידי יום העצמאות, הרשויות מכינות לתושבים ערב של הופעות, דוכנים וזיקוקים, הפרוט המלא.

כמידי שנה מוציאות הרשויות מאות אלפי שקלים על הופעות, זיקוקים ואומנים שיבואו להתארח במופע המרכזי, אז מי מופיע איפה? וכמה השקיע הרשות שלכם במופע יום העצמאות?

יקנעם עלית

בבמה המרכזית באמיפיאטרון המחודש יברך ראש העיר את התושבים ועם מופע זיקוקי דינור מרהיב יפתח רשמית את אירועי החגיגות 65 למדינת ישראל ו- 63 ליקנעם. על הבמה יופיעו בין היתר חבורת הזמר “חלום ראווה”, להקת צעירי יקנעם, רקדניות הסטודיו למחול של המתנ”ס, להקת “טפסה” המקומית, מופע מחול, התעמלות אמנותית, ותזמורת של המתנ”ס.

כמיטב המסורת רחוב הגיבורים, ביקנעם, יהפוך למדרחוב אחד גדול עם הופעות ודוכנים לכל אורכו, כגון מתקנים אתגריים, במות פעילות ומוסיקליות, תיאטרון רחוב, פולקלור עדות, אוהל שאנטי כולל מעגל מוזיקלי, והופעה של הזמר האורח מושיקו מור שעלותו למועצה יחד עם מופע של 4 להקות מחול כ 20 אלף.

עירית יקנעם השקיעה 40,00 ש” במופע המרכזי של שימי תבורי והתבוריס. את הערב כולו ינחה נחום תמיר.

רמת ישי

רמת ישי השקיע 156 אלף שקלים באירועי יום העצמאות בישוב תקציב הכולל את האמן המרכזי להקת כנסיית השכל.

אירועי יום העצמאות ברמת ישי יתקיימו במתחם חטיבת “היובל” בדומה לשנה קודמת. תכנית עמוסה ומגוונת צפויה בבמת הבידור המרכזית בערב יום העצמאות ברמת ישי: הופעות של ילדי היישוב המופע המרכזי יהיה של הלהקת “כנסיית השכל”. אטרקציה נוספת -הופעת תזמורת הנוער של וימסי באסטוניה שתגיע לישראל מחר במסגרת ברית הערים התאומות שנחתמה עם וימסי בקיץ שעבר. התזמורת כוללת 30 נגנים בגילאי 9-16 אשר יתארחו בבתים מארחים רמת ישי וכאמור יופיעו בבמת הבידור המרכזית.

במהלך הערב יתקיים טקס הענקת תואר יקיר הישוב, מסורת בה החלו ברמת ישי בשנה שעברה. במסגרת טקס זה יוענק אות יקיר הישוב לרבקה זיידנר בזכות שנים רבות של פעילות התנדבותית למען הקהילה. יצויין כי בעלה, משה זיידנר ז”ל שימש כראש המועצה בין  השנים 1976-1978.

עוד בתכנית: הופעה של “הלהקה”, ההרכב המוסיקלי המבוסס על בני רמת ישי בשירי להקות צבאיות, מופע זיקוקים וכמובן דוכני הממכר השונים אשר יוצבו במגרש הספורט המקורה של חטיבת הביניים.

קרית טבעון

בטבעון השקיעו 70 אלף שקל באומן האורח של יום העצמאות – בעז שרעבי.

כמידי שנה יתקיים בערב יום העצמאות מצעד המחולות המסורתי ברחוב אלונים, בהשתתפות ילדי בתי הספר, רקדנים והורים. לאחר מכאן יתקיים באצטדיון קריית השמחה הראשית עם דוכנים, מתנפחים, הופעות של להקות מקומיות ומופע זיקוקים גדול. ובסביבות השעה23 יעלה המופע המרכזי עם בועז שרעבי.

מגדל העמק

עיריית יקנעם השקיעה כ 300 אלף ₪ באירועי יום העצמאות בישוב. בחגיגות אירועי יום העצמאות במגדל העמק יופיעו הזמרים ג’ולייטה ומושיק עפיה בערב יום העצמאות באמפיתאטרון העירוני, תתקיים הפקה מקומית ומופע זיקוקים.

במהלך יום העצמאות יופיע הזמר שלומי שבת ב”פיקניק של חג” שיתקיים ביער בלפור, יתקיימו הופעות של אמנים מקומיים, מתקנים מתנפחים, פעילויות לילדים ואוהל ראש העיר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter