באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מי באמת משפיע על מה שאתם רואים החדשות?

מי באמת משפיע על מה שאתם רואים החדשות?

עידן קוולר הכתב הפוליטי מגיע להרצאה במרכז ההנצחה בקרית טבעון ועומד לחשוף כמה סיפורים מרתקים ששמר במיוחד עבור הקהל הטבעוני.

“יש כמה דברים שאהיה מוכן לגלות ולספר רק בארבע עיניים לקהל בטבעון” מבטיח עידן קוולר, הכתב הפוליטי הכי צבעוני בארץ, שיתארח ביום ראשון הקרוב, בשעה 19:30 בערב, במרכז ההנצחה בקרית טבעון.

יש דברים שאהיה מוכן לגלות ולספר רק לקהל בטבעון. עידן קוולר . צילום יח"צ.
יש דברים שאהיה מוכן לגלות ולספר רק לקהל בטבעון. עידן קוולר . צילום יח”צ.

במסגרת הרצאה שכותרתה “מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית” יכניס קוולר את השומעים, בסגנונו הצבעוני, אל תוך הנבכים הסבוכים והמרתקים של הפוליטיקה בארץ ושל התקשורת שמסקרת אותה: הוא יגלה כיצד מתקבלות החלטות, יספר על שיחות הטלפון ועל מערכות היחסים, האינטרסים והגחמות שבין מקור לכתב ובין פוליטיקאים לעיתונאים, למי מתקשרים כדי להציע אייטם, היכן חשוב להופיע, איך נקבע סדר היום של התקשורת ומי משפיע עליה באמת.

כמו כן, יאפשר קוולר למשתתפים בהרצאתו, לשאול את השאלות הכי קשות, נוקבות ומעניינות שמציקות להם אודות התקשורת הישראלית והקשר שלה עם הפוליטיקה. התשובות, הוא מבטיח “יהיו מעניינות ומפתיעות לא פחות”.

עידן קוולר החל את דרכו, טרם גיוסו לצה”ל, ככתב במעריב ואת שירותי הצבאי עשה בגלי צה”ל. אחרי ששימש ככתב ושדר ספורט ושידר מופעי תרבות ובידור, מונה בשנת 2006 לכתב הפוליטי של התחנה. באמתחתו גם שעות טלוויזיה רבות: כפרשן קבוע בתכניות בוקר בערוצים 2 ו- 10, כמגיש “סטטוס” לצד קרנית גולוודסר וכעת כמגיש ערב חדש. עברו ככתב ספורט ובידור, מאפשר לקוולר לתאר את העולם הפוליטי הישראלי והבינלאומי כפי שרק הוא יכול. ביבי, שרה, אהוד ברק וציפי לבני, הם רק חלק מהשמות המוזכרים בסיפוריו העסיסיים.

לקראת ההרצאה בטבעון ביקש קוולר לציין כי הוא שונה ממרבית הכתבים הפוליטיים גם בכך שהוא נחשב “לא תל אביבי ” שכן הוא מתגורר בבית דגן ולא בעיר.

הרצאתו של עידן קוולר, תהייה הראשונה בסדרת הרצאות חדשה שמציע מרכז ההנצחה בשנת הפעילות תשע”ד, ששמה: “90 דקות עם…” הסדרה נערכת בשיתוף המועצה הציונית (תכנית אשכולות) ובחסות המועצה המקומית, ומתוך רצון לגרום להתעניינות גם בקרב קהלים חדשים הממעטים להשתתף בפעילויות הבית, החליטה הנהלת מרכז ההנצחה להציעה במחיר של 20 ₪ להרצאה בלבד.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter