באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מחשב לגיל הזהב

מחשב לגיל הזהב

מתנדבים חילקו מחשבים ניידים לבני הגיל השלישי ביקנעם.

העיר יקנעם התברכה במתנדבים רבים, צעירים ומבוגרים, המשקיעים מזמנם וממרצם, עוסקים במגוון רחב של פעילויות התנדבותיות ובכך תורמים לרווחת התושבים ולשיפור איכות חייהם. בימים אלו של סגרים ומגפת הקורונה עוסקת היחידה במגוון רחב של מענים, עזרה וחיבורים של תושבים בני כל הגילאים. המתנדבים הרבים של המתנ”ס ויחידותיו עזרו במספר רחב של מקרים החל מניקוי פילטר המזגן, תמיכה טכנולוגית בלהפעיל ZOOM, סיוע במילוי טפסי ביטוח לאומי, סיוע בגינון, הבאת תרופות, קניות, ועוד מגוון מקרים .

יו”ר הנהלת המתנ”ס – לאה פדידה הצטרפה למתנדבים ויחד עם יהודית פולק, מנהלת מרכז היום  בעמותת סחל”ב הביאה מחשב נייד למר אליאס אהרון. מתנ”ס יקנעם בשיתוף עמותת שחרות ותוכנית “ניידים בקהילה” של רוח טובה, יזמו את הפרויקט “זום זום הפתח” בו סיירת טכנולוגית תורמת לבני הגיל השלישי מחשב נייד על מנת שגם בימים אלו יוכל להמשיך “להיות בעניינים” ולתקשר עם החברים והמשפחה. במסגרת הפרויקט נתרמו, שופצו וחולקו בהתנדבות עשרות מחשבים לבני הגיל השלישי ביקנעם.

לאה פדיה יו”ר הנהלת מתנ”ס יקנעם : התרגשתי מאוד היום לבוא ולהעניק מחשב בתרומה למר אליאס אהרון, מתוך אמונה שלמה, כי במיוחד בימים מאתגרים אלו, תרומת מחשבים ככלי תקשורת היא חיונית, למי שידו אינו משגת, ותאפשר לו הזדמנות טובה יותר להתחבר לנכדיו ולילדיו. אני גאה לעמוד בראש מתנס יקנעם שלאורך כל תקופת המשבר פועל רבות למען הקהילה, ומודה לכל שותפנו לעשייה ולכל המתנדבים.

צילום: דוברות מתנ״ס יקנעם

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter