באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מזנקת קדימה

מזנקת קדימה

רה”ע ביקש משר התקשורת לסייע בהפיכתה של יקנעם לעיר חכמה, השר יבדוק להקים ביישוב מרכז דואר גדול

שר התקשורת, ח”כ איוב קרא, וחברת הכנסת נאווה בוקר הגיעו לביקור וסיור ביקנעם והשתתפו בפגישת עבודה עם ראש העיר, סימון אלפסי, מ”מ אורי שמואל, הסגן, רומן פרס, וחברי מועצת העיר, אריק וקנין, וכרמית חובל טון.

רה”ע סימון אלפסי בירך את השר על שהוא מלווה את היישוב עוד מהיותו עיירה, והודה לו על הקשר המיוחד ששיש לו לעיר. רה”ע בירך את השר על עבודתו המצוינת בכנסת ובממשלה. רה”ע בירך את סגנית יו”ר הכנסת, ח”כ בוקר ואמר שנאווה היא פרלמנטרית מצוינת עם עוצמות בלתי רגילות.

במהלך הביקור הוצגה לשר תכנית מיוחדת שהוכנה ושכוללת מרכיבים להפיכת יקנעם לעיר חכמה. אומדן העלויות של התכנית הינו כ- 15 מש”ח, וראש העיר ביקש את עזרתו של השר ועזרת משרדו במימון העלויות הגבוהות הנדרשות להפיכת יקנעם לעיר חכמה, דבר שישרת את התושבים ויציב את יקנעם במרכז המפה, וזאת בנוסף להתפתחויות השונות של היישוב ופארקי ההיי טק שבו. במסגרת התכנית שהוכנה ביקש רה”ע סיוע בהחלפת התאורה וגופי תאורה ללדים חכמים הכוללים מצלמות אינטרנט, לחצני מצוקה, Wi-Fi, מערכות כריזה ועוד. רה”ע גם ציין שיש כוונה לקדם כרטיס חכם שיפעל בין היתר בגני הילדים, בכניסה לפארקים ועוד, ודרכו רק מי שמורשה והוא תושב העיר ייכנס למקומות מסוימים. בנוסף לאלו ביקש רה”ע עזרה בשדרוג סניף הדואר המקומי.

שר התקשורת הודה לרה”ע על הביקור ואמר  שבשבילו יקנעם היא הבית השני. השר ציין שהוא מגיע הרבה ליישוב, וזו זכות גדולה בעבורו לבקר פה. השר אמר שהצלחתו של היישוב טמונה בהחלטתו של סימון כבר ב- 92 לקדם אזור עדיפות א’ ליישוב, ולא לרדוף אחרי כבוד וטקסים, וזה מה שלדבריו מינף את היישוב. השר ציין בגאווה שיקנעם נקשרת לעשייה והצלחה, והוסיף שבכל מקום מדברים על כך, וההצלחה נובעת מחשיבה נכונה. השר סיפר שמשרדו מקדם פרויקט עם גוגל שפרטיו יחשפו בהמשך, והוא יפעל שיקנעם תיקח חלק בפרויקט. השר אמר שיבדוק איך ניתן לסייע למיזם עיר חכמה, והוסיף שיישב עם מנכ”ל רשות הדואר על מנת לפתוח ביישוב מרכז דואר גדול שיתאים את עצמו לדרישות שיהיו בעוד כשני עשורים.

ח”כ נאווה בוקר בירכה את ראש העיר ואמרה לו שלאורך כל השנים שאתה נמצא כאן אתה עושה עבודה נפלאה בכל התחומים, והוסיפה שאתה דוגמא ומופת לכל ראשי הערים במדינת ישראל. בתום הישיבה ערך השר סיור בעיר, ולאחר מכן ביקר בחברת ‘מלאנוקס’ וקיבל סקירה על פעילות החברה מסמנכ”ל השיווק גלעד שיינר.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמחנו מאוד לארח את שר התקשורת, ח”כ איוב קרא, ואת ח”כ נאווה בוקר. השר עושה לאורך השנים עבודה טובה, ואנו כבר רואים את עבודתו המבורכת במשרד התקשורת לטובת הציבור. יקנעם בדרך להפוך לעיר חכמה והדבר כרוך בעלויות רבות ובאגרות יקרות וביקשתי מהשר את סיועו בעניין. אני מודה לשר על כל עשייתו למען יקנעם ועל קידום פרויקט לשדרוג הדואר היישובי. ח”כ בוקר היא אישיות משכמה ומעלה, ואני מודה לשניהם על הביקור. אני מברך את חברי הליכוד יוסי כהן, איציק אלימלך, שרון קרובי ואחרים שכיבדו את הביקור ואת המעמד בנוכחותם, ותרמו את תרומתם להצלחתו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter