באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מופע סוף הקיץ

מופע סוף הקיץ

יקנעם תסגור את הקיץ במופע מרהיב עם הזמרת והכוכבת קרן פלס. מופע מקדים: הזמר המקומי דור כהן

יקנעם תחגוג את סיום הקיץ והחופש הגדול במופע מרהיב של הזמרת והיוצרת האהובה, קרן פלס.

המופע יתקיים ביום שני, 28.8.17, החל מהשעה 20:30 באמפיתיאטרון. במהלך הערב, וכמופע מקדים יופיע על הבמה הזמר המקומי המוכשר והמצליח, דור כהן. את הערב ינחה, נחום תמיר, והוא יכלול גם מופע זיקוקי דינור לרגל סיום הקיץ ופתיחת שנת הלימודים הצפויה בהמשך אותו השבוע.

אירוע סוף הקיץ לכלל תושבי העיר הוא בנוסף למגוון רחב של הופעות שהיו במהלך הקיץ עבור בני הנוער בפארק נחל קרת, ואשר התקיימו במסגרת עיר הנוער ובהשתתפות אלפים מבני הנוער של היישוב. באירועים הללו נהנה הנוער היקנעמי משורה של אומנים מרכזיים לרבות נועה קירל, מני מלכה,  אביאור מלסה והצמד פלג ואלון, רועי לוי ואומני הקאמל קומדי, איב אנד ליר, והאולטראס.

עבור הציבור הדתי התקיים מופע בו אירחו האומנים המקומיים יוני סירי ושי חסן את הזמר ישי ריבו לערב בלתי נשכח בהשתתפות מאות מתושבי העיר.

בנוסף לכך יקנעם פתחה השנה את הפסטיבל הבינלאומי לפולקלור ה – 32 בהשתתפות להקות בינלאומיות ומאות מתושבי העיר.

מופע סיום הקיץ עם קרן פלס יתקיים בהובלת מפעל הפיס ופרויקט ‘בימות פיס’.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“יקנעם תחגוג את סיום הקיץ והחופשה עם אחת הזמרות המצוינות והאהודות ביותר. במהלך חודשי הקיץ הבאנו שורה של אומנים לבני הנוער והמתגייסים לצה”ל וקיימנו מופעים מרכזיים במיוחד בשבילם. קרן פלס היא בהחלט הדובדבן שבקצפת. אני מודה למפעל הפיס על שיתוף הפעולה המצוין איתנו ומזמין את תושבי העיר לבוא וליהנות מחגיגת סיום קיץ נפלאה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter