באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מועצת רמת ישי תגברה את האבטחה במוסדות החינוך השונים בישוב

מועצת רמת ישי תגברה את האבטחה במוסדות החינוך השונים בישוב

המועצה תישא בהוצאות האבטחה של השומרים באשכולות הגן, כאשר במקביל גם הוארכה פעילות המאבטחים שבשגרה עד לסיום שעות הפעולות.

ברמת ישי ממשיכים לשמור על ערנות גבוהה לנוכח המצב הביטחוני המתוח והרגיש והמועצה החליטה לתגבר את השמירה והאבטחה במוסדות החינוך השונים בישוב ובפרט באשכולות הגנים.

ראש המועצה עופר בן אליעזר ציין כי במהלך פגישה שקיים בשבוע שעבר עם וועדי ההורים עדכן אותם על מספר פעולות שנוקטת המועצה ובהתאם להנחיות משרד החינוך ומשרד הפנים. בין הפעולות אשר נוקטת המועצה:

  1. הארכת פעילות המאבטחים שבשגרה עד לסיום שעת הפעילות בגנים ובבתי הספר.
  2. הצבת שומרים החל מהשבוע באשכולות הגנים ברחוב הפרגים והכלניות ועד תום התקופה המתוחה, זאת במימון המועצה.
  3. המועצה מתגברת את האבטחה והערנות סביב מוסדות החינוך באמצעות סיורים של עובדי המועצה, הצבת עובדי מועצה ותגבור המשמר האזרחי וסיורי המשטרה.
  4. הצבת שומרים בצהרוני המתנ”ס עד תום שעות הפעילות

בו אליעזר ציין כי הוא עומד בקשר שוטף עם רפ”ק דוד תורג’מן סגן מפקד תחנת מגדל העמק אשר תגברה את הסיורים והנוכחות בישוב. רפ”ק תורג’מן אף העביר סקירה ביטחונית לחברי המועצה בישיבה האחרונה שנערכה ביום רביעי שעבר.

בן אליעזר: “לנוכח המצב הביטחוני הרגיש המתמשך, הנחתי להציב שומרים עד תום המתיחות באשכולות הגנים ברחוב הפרגים והכלניות במימון המועצה, להאריך את פעילות המאבטחים שבשגרה עד תום הפעילות בבתי הספר וזאת בנוסף לתגבור הסיורים המשטרתיים, כמו גם הצבת שומרים לצהרונים ונוכחות עובדי המועצה וסיורי המשמר האזרחי בשעות ההגעה והאיסוף של התלמידים. ברצוני להודות לוועדים על תשומת הלב ושיתוף הפעולה ולממלא מקומי עו”ד יונתן הירשפלד, יו”ר וועדת החינוך הישובית על הסיוע והריכוז של פעילות המשמר האזרחי בישוב. בתקווה שנחזור במהירה לשגרה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter