באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מועצת רמת ישי משדרגת את מתקני המשחקים בגני הילדים

מועצת רמת ישי משדרגת את מתקני המשחקים בגני הילדים

מועצת רמת ישי משדרגת את מתקני המשחקים בגני הילדים עם הצבת דשא סינתטי בטיחותי בעלות של כ-200 אלף שקלים. הדשא הסינתטי ועליו ציורים ואיורים שמוסיפים צבע ועניין, מחליף את מצע הסומסומית במתקני המשחקים בגני הילדים.

שדרוג נוסף לגני המשחקים ברמת ישי-והפעם במתקני השעשועים בגני הילדים עצמם. בשבועיים האחרונים מתבצעת התקנה של דשא סינתטי חדש בכל מתקני המשחקים בגני הילדים בשלושת האשכולות בישוב, כלניות, נרקיסים ופרגים, בעלות של כ-200 אלף שקלים, תב”ר שמקורו בקרנות הרשות ואושר לאחרונה במליאת המועצה.

מנכ”ל המועצה עוזי פריד ציין כי הדשא הסינתטי שמחליף את מצע הסומסומית, בטיחותי יותר ומותקן על פי תווי התקן המחמירים. עוד ציין פריד כי על הדשא ישנם ציורים ואיורים אשר מוסיפים צבעוניות ועניין למראה החדש בגני הילדים.

עד כה הושלמה התקנת הדשא הסינתטי באשכול הגנים ברחוב הכלניות. השבוע נמשכות העבודות באשכול ברחוב נרקיסים ובשבוע הבא הן יתקיימו באשכול ברחוב הפרגים.

העבודות מבוצעות בליווי ובפיקוח המועצה כאשר מנהל התפעול של המועצה ניסים יחזקאל ערך השבוע ביקור בכל גני הילדים ועקב מקרוב אחרי ההתקנה.

יצויין כי ההתקנה מתבצעת בשני שלבים-התקנת אבני שפה ולאחר מכן התקנת הדשא הסינתטי.

פעולה זו הינה שדרוג נוסף למתקני המשחקים בישוב לאחר שקודם לכן השלימה מועצת רמת ישי את הצללת שני המשחקים-סביון וגן חנן לנוחיות המבקרים והמשתמשים במתקנים.

ראש מועצת רמת ישי עופר בן אליעזר ציין כי כחלק מהמדיניות של החינות בראש סדר העדיפויות המועצה תמשיך להשקיע בשדרוג הפיזי של מתקני המשחקים בישוב כולו הצבת הדשא הסינתטי מהווה שדרוג נוסף לגני הילדים גם ברמה הבטיחותית וגם ברמה האסתטית.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter