באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מועצת קרית טבעון אישרה את תקציב המועצה לשנת 2016

מועצת קרית טבעון אישרה את תקציב המועצה לשנת 2016

בתקציב החדש: מנהל מחלקת חינוך במשרה מלאה, עיבוי התקציב לאירועי יום העצמאות, פקח נוסף לשיפור חזות הקריה ועוד

בישיבת מועצת קרית טבעון, שנערכה השבוע, אושר תקציב המועצה לשנת 2016, בסך -107 מיליון ₪.

על פי התכנית, בשנת 2016 יהיה ברשות המקומית מנהל מחלקת חינוך במשרה מלאה, פקח שלישי במחלקת פיקוח וביטחון, כמו כן, האירועים ליום העצמאות תשע”ז יזכו לתוספת תקציבית משמעותית שתאפשר הופעת שני אמנים אורחים וגם תבוצע בחינה מוקפדת של ההוצאות על מנת להפיק את המרב מהתקציב הייעודי. בנוסף, תעריפי הארנונה לא יעלו מעבר לאחוז שקבע משרד הפנים – 1.27% ויבוצעו שינויים נוספים בתחום התקשורת, התנהלות מול הבנקים והתייעלות נוספת במגוון תחומים, שיביאו, על פי התחזית, לצמצום ההוצאות של הרשות.

חשוב להבהיר כי תוספת פקח נחוצה לאור ריבוי העבירות בתחום הגזם, שוטטות כלבים, חניה לא חוקית וחניה לא מוסדרת. תוספת פקח פירושה גם  טיפול בחזות היישוב, טיפול בסדר הציבורי וטיפול

יעיל יותר במצוקת החניה. הגברת הפיקוח תטיב בסופו של דבר עם התושב שומר החוק.

ראש המועצה דוד אריאלי: “תודה לגזבר המועצה זאב זימל ולמנהל מחלקת הנהלת חשבונות אלון נוטוביץ, אשר עמלו רבות על התקציב, בחנו כל סעיף וסעיף ופעלו רבות על מנת לייצר תקציב שיוביל  לניהול הרשות בצורה המיטבית.

אחד ההישגים הגדולים שלנו בניהול היישוב הוא שאנחנו מצליחים לשמר את אותה רמת שירותים לתושב ובאותו תקציב כמעט וזאת למרות שבפועל חלק מההוצאות הולך וגדל.

תודה לכל חברי המליאה, הן להנהלה והן לאופוזיציה, שפועלים ומשקיעים מזמנם בהתנדבות, לטובת מתן שירות טוב יותר לתושבי קרית טבעון.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter