באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מהפכת הפיתוח במרכז הרפואי העמק: 

ראשי הרשויות בסיור במרכז הרפואי העמק

למדו מקרוב על תנופת הבינוי המואצת ופיתוח השירותים המתוכנתת למען בריאותם של תושבי הצפון בהיקף של 633 מיליוני ₪ ב-4 השנים הבאות

ד”ר מאור ממן: “העמק מעצב מציאות חדשה של רפואה ובריאות בצפון”

ראשי הערים והרשויות של אשכול גליל עמקים והצפון ביקרו היום (4.8) במרכז הרפואי העמק, מקבוצת כללית, כדי לעמוד מקרוב אחר  קצב התקדמות של תכניות הפיתוח והבינוי הנרחבות במרכז הרפואי העמק. תנופת הפיתוח מתאפשרת הודות להשקעות עתק של כללית וגיוס תרומת לטובת פיתוח שירותי הרפואה בצפון.

הביקור התקיים במעמד אלי כהן, מ”מ מנכ”ל כללית ובהשתתפות סמנכ”לית וראש חטיבת בתי החולים בכללית ד”ר אורלי וויינשטיין, ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ, חבר פורום אשכול גליל שיזם את המפגש, אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל וסגניתו דליה אייל, סימון אלפסי ראש עיריית יוקנעם, עופר בן אליעזר ראש המועצה המקומית רמת ישי, אורי שומרוני, סגן המועצה האזורית גלבוע, וכן נציגי אשכול גליל עמקים הדס אלעד ומאיר חלי.

במהלך הביקור סיירו ראשי הערים בבניין של המרכז האונקולוגי “בית שולמית” שחנוכתו צפויה בעוד כשנה, ביחידת הפט-סיטי שמוקמת בימים אלה ותחל לפעול בחודשים הקרובים, וכן סיירו בבניין החדש לרפואה מתקדמת, שם נבנים 10 חדרי ניתוח חדשניים שבנייתם צפויה להסתיים בתוך כשנה וחצי. בבניין זה נבנים גם הפגייה החדשה שתמוקם בסמיכות למערך היולדות וחדרי הניתוח, וכן היחידות לטיפול נמרץ ילדים ומבוגרים. 

אלי כהן, ממלא מקום מנכ”ל ‘כללית’ הודה לראשי הרשויות על השותפות רבת השנים בפיתוח בית החולים ואמר כי ״כללית מחויבת להמשך פיתוחו של המרכז הרפואי העמק”. לדבריו, הכללית מקצה תקציבי עתק לבינוי נרחב ושדרוג תשתיות של בית החולים, מתוכן 633 מיליון ₪ כבר מתוקצבים ל-4 שנים לפרויקטים הנמצאים בשלבי ביצוע שונים.

ד”ר מאור ממן, מנהל המרכז הרפואי העמק, הציג בפני ראשי הרשויות את הפרוייקטים שבבינוי כולל מרכז הסרטן, חדרי הניתוח, הפגיה והיחידות לטיפול נמרץ ילדים ומבוגרים, וכן את התחומים שנוספו באחרונה למרכז הרפואי העמק ובהם ניתוחי רובוט מתקדמים, מכשיר הפט סיטי, הקמת היחידה לניתוחי חזה וכן את התשתיות שבנייתן הסתיימה באחרונה כולל המערך השיקומי הגדול בצפון שהוקם בבניין הרב תחומי, מערך יולדות וחדרי הלידה, המתחם החדש והמרווח של פנימית ד’ שנבנה בסיוע תרומות של ראשי הערים והרשויות, מחלקת אשפוז אונקולוגית וכן יחידות ומרפאות רבות שהתשתיות שלהן נבנו מחדש ושודרגו לטובת המטופלים.


ראשי הרשויות בירכו את ד”ר ממן עם כניסתו לתפקיד והודו להנהלת כללית ולהנהלת המרכז הרפואי העמק על הביקור המלמד, וציינו לטובה את ההתקדמות המשמעותית בפרוייקטים הגדולים של הבינוי שכבר משנים את המציאות של הבריאות בצפון לטובת אנשי המקום.

“אני מאחל הצלחה  גדולה  לד”ר מאור ממן מנהל בית החולים הנכנס, שמביא היכרות מעמיקה עם מערכת הבריאות וכבן העמק הוא מכיר היטב את הצפון ואת צרכי הבריאות של תושבי הצפון. ד”ר ממן מחויב עמוקות להוביל את בית החולים להישגים בשותפות עם ראשי הרשויות למען בריאות תושבי הצפון”. סיכם אלי כהן את הביקור.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter