באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מהנבחרת למרכזי הספורט יקנעם

מהנבחרת למרכזי הספורט יקנעם

בשבועות הקרובים צפוי שוערה של נבחרת ישראל לשעבר, שביט אלימלך, להכנס לתפקיד ג’נרל מנג’ר קבוצת הכדורגל של יקנעם. ירון חן ” אנו פועלים כל העת למקצע ככל האפשר את ענפי הספורט ביקנעם”.

מרכזי הספורט יקנעם נמצאים במשא ומתן מתקדם עם שחקן נבחרת ישראל לשעבר שביט אלימלך על האפשרות שיתמנה כג’נרל מנג’ר של מועדון הכדורגל בעיר. בחודשים האחרונים קיבלו במרכזי הספורט פניות רבות מאנשי מקצוע ושחקני עבר מהמובילים בעולם הכדורגל הישראלי שביקשו להיכנס כמנהלים במועדון הכדורגל בעיר אלא שלאחר סדרת פגישות הוחלט במרכזי הספורט לקדם את העניינים מול אלימלך שעתיד להיכנס למועדון בצורה רשמית כבר בשבועות הקרובים.

שביט אלימלך
יו”ר מרכזי הספורט יקנעם, ירון חן. צילום: רונן צומר

על פי הפגישות בין אלימלך לבין יו”ר מרכזי הספורט ירון חן עולה שאלימלך ישמש כג’נרל מנגר’ של המועדון ואלי מזרחי יישאר בתפקידו כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער ומאמן הקבוצה הבוגרת. מזרחי נכח בפגישות עם אלימלך והשניים סיכמו באופן ברור על המתווה המקצועי של המועדון. אגב עוד לפני הפגישות עם אלימלך נפגשו חן ומזרחי ורק לאחר שמזרחי הסכים על תוכנית העבודה ועל הכניסה של אלימלך למועדון החלו במרכזי הספורט במשא ומתן עם אלימלך כשהמהלך נעשה בהובלתם של מזרחי וחן ובשיתוף פעולה מלא.

אלימלך שימש בעבר כשוערה של הפועל תל אביב ונבחרת ישראל ולאחר פרישתו שימש כעוזר מאמן של הפועל פתח תקווה, הפועל חיפה והפועל תל אביב. כעת אלימלך מעוניין להשקיע את כל מרצו במועדון מיקנעם כשהמטרה היא לקדם משמעותית את מחלקת הנוער של המועדון וכן להצעיד את הקבוצה הבוגרת לליגה גבוהה יותר, זאת לאחר שהעונה עלתה הקבוצה לליגה ב.

מי שייכנס גם כן כחלק משיתוף הפעולה עם אלימלך לתפקיד במועדון הכדורגל ביקנעם הוא אורן שטרלינג, ששימש לאורך שנים בתפקידי הנהלה שונים בהפועל חיפה ונחשב לדמות מוערכת בעולם הכדורגל הישראלי. במרכזי הספורט מקווים מאוד שהמו”מ יבשיל לכדי חתימה רשמית ואלימלך ושטרלינג ייכנסו לתפקידים במועדון. יצויין כי חן דרש בהסכמים לדאוג לילדי יקנעם ולקדמם וכן לדאוג למאמנים המקומיים שיישארו בתפקידיהם.

יו”ר מרכזי הספורט ירון חן: “אנו פועלים כל העת למקצע ככל האפשר את ענפי הספורט ביקנעם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter