באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: נבחר מנהל למחלקת הספורט

מגידו: נבחר מנהל למחלקת הספורט

אריאל ירון יחליף את יובל גולן בתפקיד מנהל מחלקת הספורט של המועצה האזורית מגידו. איציק חולבסקי: “ אריאל הוא האיש הנכון להתמודד עם האתגרים הגדולים והציפיות הגבוהות”.

אריאל ירון מקיבוץ עין השופט מונה לתפקיד מנהל מחלקת הספורט במועצה ויחליף את יובל גולן , המסיים את תפקידו. אריאל ירון,  שיכנס לתפקידו במהלך חודש יולי 2014 נשוי ליערה ואב לשני ילדים הינו בעל ניסיון רב בניהול ספורט ובעברו אימן וניהל קבוצות ספורט של נוער ובוגרים.

מחלקת הספורט
אריאל ירון. צילום: דוברות מגידו

בעבר ניהל ירון את תחום הכדורסל במועצה האזורית מגידו , אימן את קבוצת הנערות של עמק יזרעאל, שימש כעוזר מאמן הפועל מרנין טבעון בליגה הלאומית, ניהל את בית הספר לכדורסל בעין השופט, ניהול את קבוצת הבוגרים טבעון-מגידו והיה מאמן ראשי של בוגרים מכבי מוצקין וקבוצת נוער לאומית.

אריאל ירון עסק בעברו כקופירייטר בכיר במשרדי פרסום  מובילים בארץ ואף ניהל מסלול לימודי פרסום במכללת תילתן, בוגר לימודים לתעודת מנכ”ל בכיר בספורט במכללת וינגייט.

אריאל: “כתושב המועצה, אני מרגיש כבוד וזכות גדולה לנהל את מחלקת הספורט . אני מודע לאתגרים הגדולים העומדים בפני ובטוח שאוכל לעמוד במשימה ולקדם את פעילויות ספורט למען  ילדי ותושבי האזור “

ראש המועצה, איציק חולבסקי : ” אריאל הוא האיש הנכון להתמודד עם האתגרים הגדולים והציפיות הגבוהות. הוא מוכשר ,מנוסה ומלא אנרגיה ויחד אתו נקדם את הספורט במועצה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter