באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: מר ישראל מרמות מנשה.

מגידו: מר ישראל מרמות מנשה.

בועז יואל מרמות מנשה זכה באליפות ישראל לנוער בפיתוח גוף ומתאמן לקראת אליפות ישראל לבוגרים בעוד שנתיים. יואל:  ” אני רוצה לעסוק בפיתוח גוף במשך כל חיי, לפתח קריירה בתחום, ללמוד תזונה ולהפוך את התחביב שלי לפרנסתי”

 בועז יואל בן 17.5 מרמות מנשה הוא אלוף ישראל לנוער בפיתוח גוף. בועז עוסק בפיתוח גוף מגיל 15 לאחר שנחשף לנושא כשהחל להתאמן בחדר כושר ביקנעם עלית, והכיר את  איתי בושרי-מר ישראל בעצמו וזוכה תחרויות בעולם, שהפך למנטור , ספונסר ותומך שלו.  את הבוקר מתחיל בועז עם הזריחה בשעה של פעילות אירובית בחדר הכושר בקיבוץ, יוצא לעבוד ומשלים עוד  שלוש שעות של אימון אחר הצהריים הכולל הרמת משקולות, אימון אירובי ושכלול היכולת בפואיזינג( פוזות מול המראה החושפות את מבנה הגוף השרירי) כשבין לבין אוכל בועז 7 ארוחות ביום, של מזון בריא עשיר בפחמימות וחלבונים.

פיתוח גוף
בועז יואל מימין. צילום: דוברות מגידו.

 בועז הגיע להישגים ולמקום ראשון בתחרות הנוער שהתקיימה בווינגייט בזכות  מאמנו  גיל גרנות, חברות ותמיכה מאיגוד I.f.b.e.    איתי המנטור והוריו גבי ויהודית התומכים בו ומעודדים אוו לכל אורך עיסוקו תחום. כאשר כדי לממן את ההוצאות היקרות בעיקר של האוכל המיוחד ותוספי התזונה הוא עובד ונתמך על ידי ספונסרים.

 בועז יואל: “כדי להגיע להישגים נדרש ממני לוותר הרבה בחיי , במיוחד על חיי חברה, השתתפות במסיבות, שתיה עם החברה וכל מה שחבריי עושים. עם זאת אני ממליץ לכל אחד ואחת להתאמן ולשמור על כושר ועל תזונה  כמובן לא לוותר על החלום, זה שווה כל רגע , במיוחד ברגע השיא בו אתה זוכה במקום  הראשון ויורד מהבמה בתחושת סיפוק, אין הרגשה טובה מזו. ”

לספורט התובעני הזה, גם תפאורה לא פשוטה במראה  החיצוני, בועז מתהדר בתספורת מיוחדת וצבעונית , מושך על גופו שמן, אחרי גילוח הגוף כמובן ועוד. בעוד שנתיים מתכוון בועז יואל להתחרות באליפות ישראל לבוגרים ובינתיים הוא זוכה להרבה מעריצים בפייסבוק  ואף ראש המועצה איציק חולבסקי ,שנחשף למידע בפייסבוק, היה בין המתקשרים והמברכים על ההישג הנאה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter