באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: ממשיכים להלחם בטרקטורונים

מגידו: ממשיכים להלחם בטרקטורונים

במועצה האזורית מגידו החליטו לעשות סדר בתופעת הרוכלות הבלתי חוקית בשטחי המועצה במהלך סוף השבוע וזאת בנוסף למבצע האכיפה המתמשך כנגד טרקטורונים.

במועצה האזורית מגידו לא עוצרים במבצע האכיפה שנערך לפני שבועיים ובסוף השבוע האחרון המשיכו במדיניות הפקוח על רוכבי הטרקטורונים בשטחי המועצה. בהמשך למדינות של ראש המועצה, איציק חולבסקי,  לפקוח ואכיפה בשטחים הפתוחים התבצעה פעילות נרחבת ביום שישי .

רוכלות
מבצע האכיפה.צילום: דוברות מגידו.

בנוסף לפעילות נגד הטרקטורונים, חולקו מנשרים למטיילים והודעות לרוכלים ברחבי המועצה על כוונת המועצה להסדיר את נושא הרוכלות במרחב המועצה. מכיוון שמדובר באתראה ראשונה ניתנה לא ניתנו קנסות ולאחר מכן יטופלו אלו שאין בידם רשיון רוכלות מטעם  המועצה. ביום שישי פעלו 8 צוותים של יחידות האכיפה באזור כשבסך הכל טופלו ונבדקו 30 טרקטורונים. בנוסף נהג אופנוע שנעצר והתגלה כפסול נהיגה הועבר להמשך טיפול המשטרה. ביום שבת פעלו רק 3 צוותים עקב מזג האויר הגשום.

ראש המועצה,  איציק חולבסקי: “  נפגין נוכחות בשטח במשך כל השנה ובמיוחד בתקופה זו עם ריבוי המטיילים בעיצומן של הפריחות. נבצע פיקוח  בנוכחות גבוהה ואכיפה בקנסות . אנו משקעים בכך משאבי זמן, כוח אדם ותקציב”

קב”ט המועצה, שמחה נאור אמר השבוע: “מחלקת הביטחון ,גורמי השטח של המועצה ומש”ק מגידו ימשיכו בפעילות בנחישות ובהתמדה כדי למנוע את תופעת הטרקטורונים. נהגים שייסעו עם טרקטורונים על-פי התקן ועל-פי כל כללי הבטיחות, המשטרה והמועצה  לא יפעלו נגדם ויניחו להם ליהנות מרכיבה בשטח. ללא התפרעות במקומות עם מטיילים רבים. אנחנו פועלים בנחישות וביד חזקה למנוע תופעה של השתוללות טרקטורונים. נמשיך נאכוף ונפגין נוכחות בשטח על מנת שהמטיילים יוכלו לנוע בחופשיות וללא סכנה מצד כלי הרכב המשתוללים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter