באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: מבנה חדש בתיכון האזורי

מגידו: מבנה חדש בתיכון האזורי

במועצה האזורית מגידו מתכוננים בימים אלה לפתיחת שנת הלימודים. בין השאר נבנה בניין אומנויות בבית הספר התיכון ויתווספו ממ”דים לכל מרכזי הלימוד הרב תחומיים”.

המועצה האזורית מגידו נערכת לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה ובמסגרת זו הולך ונבנה מבנה חדש בתחומי תיכון אזורי מגידו בעלות של 5 מליון ₪. המבנה מיועד לשמש כמרכז לימודי רב תחומי לאומניות, ובנייתו תסתיים במהלך שנת הלימודים הקרבה. בנוסף- במסגרת כניסת בית הספר לרפורמות החינוכיות “עוז לתמורה” ו”אופק חדש” ייבנו בכל חמשת מרכזי הלימוד הרב תחומיים ממ”דים וחדרי לימוד לקבוצות קטנות. כמו כן, תפתח בשנת הלימודים הקרובה כיתה ללימודי רובוטיקה בשיתוף עם מפעל תמה וקיבוץ משמר העמק. הכיתה אובזרה  והוכנה בשיתוף פעולה של בית הספר עם מפעל תמה ומחלקת החינוך של מגידו.

כיתת קק"ל בחוות אדמה. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו
כיתת קק”ל בחוות אדמה. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו

גם חוות “אדמה” הנמצאת בסמוך לתיכון מגידו ועובדת בשיתוף פעולה עימו תזכה בשנה הבאה לתוספת משמעותית לאחר שקק”ל תרמה לחווה כיתה פתוחה . הכיתה  תשמש את כל קבוצות הלימוד מילדי גן ועד בוגרים במסגרת הפעילות המתקיימת בחווה.

בנוסף, כל בתי הספר  של המועצה יעברו החל מהשנה הקרובה לניהול עצמי דבר אשר נועד להעביר את מוקד קבלת ההחלטות לבית הספר, להגדיל את המרחב והסמכות הפדגוגית, הניהולית והכלכלית של בית הספר, ובכך לאפשר את התנאים המיטביים לממש את ייעודו ואחריותו. לבית הספר ניתנת האוטונומיה והסמכות להפנות באופן מושכל משאבים המוקצים לו ממקורות שונים לטובת היעדים והצרכים המקומיים שבית הספר הגדיר לעצמו.

מנהלת תחום החינוך במועצה האזורית מגידו, קרין שטרן: “אנו משדרגים את העשייה החינוכית על מנת לתת את המענה המקצועי ביותר והמתאים ביותר למערכות החינוך”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter