באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו ויקנעם: קהילה עסקית משלנו

מגידו ויקנעם: קהילה עסקית משלנו

קהילה עסקית חברתית חדשה ‘משלנו’ פועלת במרחב הביוספרי מגידו וביקנעם. ערב השקה נערך ביום חמישי וגם אתר אינטרנט חדש עלה לאוויר. בעלי עסקים מוזמנים להצטרף.

ביום חמישי בערב התקיים ערב השקה של  “משלנו” בפאב יוליאן מק שברמת השופט. משלנו התחילה כיוזמה של כמה תושבים מהאזור ( מגידו ויקנעם ) לפני כשנה בערך, ובעידוד אנשים פעילים מהמרחב הביוספרי, ליצור קהילת עסקים אזורית, ולפתח כלכלה מקומית – שימוש במשאבים, צריכת שירותים, מוצרים וכמובן פניה לבעלי עסקים מהאזור, במטרה לקדם את בעלי העסקים המקומיים, ולפתח את המעורבות שלהם בין קהילות האזור, קיבוצים, מפעלים, חברות הייטק ורשויות.

משלנו
טקס השקה של ‘משלנו’. צילום: רן פרץ

הקבוצה כוללת קבוצה של כמה עשרות בעלי עסקים , אנשים יצירתיים, בעלי תושייה ויוזמה , המבקשים לפעול בצוותא כדי לקדם מסגרת עסקית-חברתית אזורית , כזו שיכולה לסייע לכל אחד למצות את הפוטנציאל שלו ושל העסק שלו, באמצעות הושטת יד , בקשרים, בידע, בעצה, במבט מזווית נוספת.

לקבוצה אין בוסים והיא פועלת באמצעות מנהיגות רוחבית, שהיא של כל בעלי העסקים. לשם כך עורכת קבוצת משלנו פגישות קבוצתיות ופגישות אישיות בין החברים בה, מקיימת ימי עיון והרצאות ומקדמת שיתופי פעולה אסטרטגיים בין עסקים החברים בקהילה, וכן בין חברי משלנו ובין מוסדות וחברות שמחוץ לה. כל זאת נעשה מתוך תשומת לב קפדנית הן להיבטים העסקיים והן להיבטים הקהילתיים-חברתיים של כל עסק ועסק ושל כולנו ביחד. רק ביחד יש לקבוצה  די כוח כדי לאפשר לכל אחד ואחד להצליח בדרכו שלו.

קבוצת משלנו רואה לעצמה מטרה להרחיב את תחומי פעולתה לתחומי הפעילות החברתית לגווניה, מתוך הבנה שהמרחב העסקי האזורי של כל אחד ואחד הוא גם המרחב הקהילתי של כולם ביחד, ומתוך מחויבות לטפח את הקהילה שכולנו חיים בה ,לתועלת הצרכנים ולתועלת בעלי העסקים כאחד. הקבוצה מזמינה בעלי עסקים נוספים להצטרף אליה וניתן לקבל פרטים דרך אתר האינטרנט.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter