באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: הכירו את ראש המועצה

מגידו: הכירו את ראש המועצה

איציק חולבסקי מעין השופט נבחר לראש המועצה האזורית מגידו לאחר פרישתו של חנן ארז. חולבסקי נבחר ברוב של 57% כשהוא מנצח את נחמיה רייבי ממושב מדרך עוז . 

מגידו
ראש המועצה האזורית מגידו, איציק חולבסקי. צילום: זיו ברק.

איציק חולבסקי מעין השופט הוא ראש המועצה האזורית מגידו לאחר שזכה בכ- 57% מקולות המצביעים. מיד עם קבלת התוצאות,הגיע איציק לפאב בעין השופט, שם חיכו לו כבר חבריו והפעילים שעבדו איתו לאורך הקמפיין. במהלך הלילה הגיעו לפאב חברים נוספים ואף מספר לא מבוטל של עובדי מועצה, לברך ולהשתתף בשמחה. כשגם נחמיה רייבי, ממושב מדרך עוז, שהתמודד מול איציק, התקשר לברך.

בחירתו של חולבסקי אינה הפתעה שכן באופן מסורתי נציג הקיבוצים הוא ראש המועצה במגידו, דבר מתבקש לאור משקלם של הקיבוצים בישובי המועצה. ואכן חולבסקי ניצח בכל אחד מהקיבוצים אך הפסיד בכל המושבים ואף ביקנעם המושבה. אחוזי ההצבעה בבחירות הנוכחיות עמדו על 64%, נתון גבוה יחסית לממוצע הארצי, דבר המעיד על המעורבות הציבורית והחברתית של התושבים. עם זאת במספר ישובים היו אחוזי הצבעה נמוכים: קיבוץ גלעד עם 45.2%, מגידו עם 48.8% וגבעת עוז עם 51.9%. אחוזי הצבעה גבוהים נרשמו במדרך עוז (76.4%), עין השופט (73.1%) ורמות מנשה (72.2%)

בנוסף לחולבסקי נבחרו גם חברי מועצה מטעם הישובים יעקב סאלם מאליקים, אבשלום לוי מגבעת עוז, שרי שרון מגלעד, שחם מיטלר מדליה, זאב שחורי מהזורע, דני אנגל מיקנעם מושבה, גיל שיבולי ממגידו, יואל מחפוד מגבעת עוז, יעל מס ממשמר העמק, ערן בן משה מעין העמק, אבנר הכהן מעין השופט, רוני ברניר מרמות מנשה וינאי חכים מרמת השופט.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter