באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: דיבה או תפירה?

מגידו: דיבה או תפירה?

מכתב של חברת ‘סער הדברות’ לפיו מכרז של המועצה נתפר גרם למועצה האזורית מגידו להגיש תביעת דיבה כנגד החברה וזאת על מנת לשמוע הקלטות שיש לחברה לטענתה. 

סער הדברות
המועצה האזורית מגידו. צילום: רונן צומר

המועצה האזורית מגידו החליטה להגיש תביעת דיבה כנגד חברת ‘סער הדברות’ לאחר שזו הוציאה מכתב ובו כתבה כי יש ברשותה הקלטות של עובדים האומרים שמכרז הדברה “נתפר” עבור חברה מסוימת. מדובר בהאשמה קשה ביותר ובמועצה לא לקחו אותה בקלות ראש. ראש המועצה, חנן ארז דרש מהיועץ המשפטי,  עו”ד, גידי פרישטיק להגיש לחברת ‘סער הדברות’ מכתב ובו תביעה בלתי מתפשרת להציג בפני המועצה את הקלטות, החברה סירבה וטענה כי תציג אותן אך ורק בבית המשפט.

ארז הבין כי הדרך היחידה מבחינתו להגיע אל ההקלטות הינה דרך בית המשפט ולא אמר נואש. הוא החליט להגיש תביעת דיבה כנגד החברה וזאת על מנת לשמוע את ההקלטות ולהסיק מסקנות. כאשר עוד קודם לכן התקיים דיון של ועדה מייעצת אשר הגישה לו את מסקנותיה.

מדובר אולי באחת הפעולות האחרונות של חנן ארז כראש המועצה והאיש שנקיון כפיים הפך לסמל שלו, אינו רוצה לפרוש כשעננה מעין זו נמצאת מעל לראשו וזאת למרות העובדה ש’סער הדברות’ לא האשימה אותו באופן אישי. בכל מקרה, חתירתו של ארז לקבלת הקלטות עולה בקנה אחד עם מדיניותו לאורך כל הקדנציה אשר הציבה את השקיפות ושיתוף הציבור בראש סדר העדיפויות.

דוברת המועצה האזורית מגידו, יעל ברניר מסרה בתגובה “סער הדברות  טענו שהמכרז היה תפור הוגשה תביעה של המועצה  על הוצאת לשון הרע והנושא יתברר בבית המשפט”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter