באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: ארגון קדימה מדע תרם ציוד חדיש לתיכון האזורי

מגידו: ארגון קדימה מדע תרם ציוד חדיש לתיכון האזורי

ציוד חדיש בשווי 200 אלף ₪ נתרם לבית הספר התיכון האזורי מגידו על ידי ארגון ‘קדימה מדע’. מנכ”ל הארגון לתלמידים ” הכיוון והבחירה המקצועית שהנכם עושים הוא הבחירה הנכונה”

ציוד טכנולוגי חדיש נתרם על ידי ארגון ‘קדימה מדע’ לתיכון האזורי מגידו. הארגון תורם ומלווה את התלמידים ללימוד מקצועות טכנולוגיים במיכון מתקדם ועכשווי. כ 50 תלמידי תיכון מגידו ,בנים  ובנות ,הלומדים את המקצועות הטכנולוגיים הממוחשבים במגמת תיב”ם (תכנון בעזרת מחשב) יהנו מעתה מהלימודים בעזרת ציוד חדיש של מכונות. ארגון  “קדימה מדע” פועל בארץ מאז 2006 ומערכת הקשרים עם בית ספר תיכון מגידו מתקיימת כבר משנת 2007. בין הפרויקטים שהושקעו היו הכיתות האינטראקטיביות ” כיתות חכמות” שקידמו  והעלו את רמת הלימוד בכיתות מאז.

קדימה מדע
תלמידי תיב”ם עם הציוד החדיש. צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו

 במגמה הטכנולוגית הושקעו  200 אלף ₪ במכונות מודרניות  המאפשרות לתלמידי בית ספר בחטיבה העליונה ללמוד את המקצועות הטכנולוגיים בעזרת ציוד מתקדם ולעמוד בדרישות הבגרות ולצבור, על פי בחירת התלמיד ויכולתו  עד  12 יחידות בבגרות. תלמידי המגמה משתלבים במערכות הצבא . הבנות ,למשל, רובן משולבות במקצועות טכניים נדרשים בחיל הים . התלמידים משתלבים במקצועות טכניים  בשירותם הצבאי ואחר כך גם במפעלי הקיבוצים בסביבה ורוב בוגרי התוכנית  לומדים בבתי ספר למקצועות הנדסיים עם שחרורם לצה”ל.

אבי גנון, מנכ”ל קדימה מדע   ונציגי  הארגון ביקרו בתיכון, בנוכחות הנהלת בית הספר, ראש המועצה ,מנכ”ל המועצה ומנהלת החינוך, ראו מקרוב את הסדנא עם המכונות  בפעולה ונפגשו עם חניכי יא’ ויב’ הלומדים בתוכנית.

 הודיה תלמידת כיתה יב’ אמרה בשיחה “כבר בכיתה ט’ ידעתי שזה המקצוע שאני מעוניינת ללמוד וצדקתי , אני נהנית מכל רגע”

 תלמיד אחר אמר: אבא שלי במקצוע  זה מקצוע לעתיד , אז גם אני בחרתי”

אבי גונן בדבריו לתלמידים: ” גם אני באתי מרקע לימוד  טכנולוגי, הכיוון והבחירה המקצועית שהנכם עושים הוא הבחירה הנכונה, השוק משווע היום לאנשי מקצוע עם מיומנות טכנולוגית, לכן אנו מקדמים את בית הספר ואתכם”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter