באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגידו: אלוף אופניים

מגידו: אלוף אופניים

רונן וריימונד מקיבוץ הזורע הוא אלוף הארץ ברכיבת הרים עד גיל 18 דבר שיקנה לו כמעט בוודאות מעמד של ספורטאי מצטיין. וריימונד “רכיבה על אופניים בכלל זה שילוב יפה שלי של אהבת הטבע ואהבת הספורט”.

אלוף בקיבוץ הזורע, רונן וריימונד זכה בשבוע שעבר באליפות ישראל ברכיבה על אופני הרים לנערים עד גיל 18. מדובר בספורט מאוד קשה מהבחינה הפיזית והמנטאלית בו האימונים הם יומיים ובכל מזג אויר. ולרוכבים אמנם יש מאמנים שנותנים להם תכנית אישית אבל בשטח הם לבד.

רכיבת הרים
רונן וריימונד. צילום: אלבום פרטי

רונן וריימונד החל לרכב בגיל 9 יחד עם אביו כתחביב וכפעילות משותפת של השניים אלא ששלוש שנים מאוחר יותר התפרסם בין חוגי המועצה שמתארגנת קבוצת רוכבי אופנים תחרותיים הנקראת,  C.C.C.  בתחילה נרשמו לקבוצה 20 רוכבים אשר התאמנו ביערות מנשה אך ככל שחלף הזמן הקבוצה הצטמצמה עד שלבסוף נותר רונן יחד עם עוד ילד ממשמר העמק.

בין השנים 2008 לשנת 2013,  עבר רונן פציעות לא מעטות. כמו שברים, וכן בעיות בברכיים, בעיות של קצב לב, דלקות ועוד. למרות זאת הצליח לזכות בשנת 2009, באליפות הארצית במרתון בקטגוריות ילדים, גילאים  14-13. ב- 2010 הוא עלה לקטגורית הקדטים גילאי 16-15  והשיג את המקום שלישי באליפות הארץ במרתון כשכעבור שנה הוא זוכה במקום הראשון באותה התחרות. ב- 2012 הגיע רונן למקום השני באליפות הארץ ונבחר להשתתף בנבחרת ישראל לנוער באופני הרים. במסגרת זו נסע לשתי תחרויות בסבב גביעי העולם  שהתקיימו בצ’כיה וצרפת.

שנת 2013 היתה עבורו שנה של פציעות רבות ולכך גם הצטרף  הלחץ של השגת הכרה על ידי צה”ל של ספורטאי מצטיין   כדי שיוכל להמשיך להתאמן במשך השרות.  כדי להשיג זאת היה מוכרח רונן להגיע למקום הראשון או למקום השני באליפות הארץ.

רונן וריימונד “רכיבה על אופניים בכלל זה שילוב יפה שלי של אהבת הטבע ואהבת הספורט”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter