באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: תלמידי ישיבה מואשמים באונס של נער

מגדל העמק: תלמידי ישיבה מואשמים באונס של נער

שני תלמידי ישיבה ממגדל העמק מואשמים באונס של נער. השניים מואשמים באונס, מעשה סדום והדחה בחקירה לאחר שהתעללו בנער במשך חודשים.

כתב אישום חמור הוגש השבוע כנגד שני תלמידי ישיבת “דרכי הלל” הנמצאת במגדל העמק. על פי כתב האישום אנסו השניים נער אשר היה חניך באחת הפנימיות בעיר מספר פעמים וזאת ללא הסכמת הנער ובזמן שהנער המדובר היה עדיין קטין. תחילת הפרשה התרחשה במקווה הנמצא ליד הישיבה. באחת השבתות, נכנס הנער למקווה כאשר באותה עת, בתוך המקווה, התקלח הנאשם באחת המקלחות אשר במלתחות. הנער נכנס למלתחות, התפשט מבגדיו והחל להתקלח במקלחת המקבילה לזו שבה התקלח הנאשם.

תלמידי הישיבה מואשמים באונס
מגדל העמק, למבנה אין קשר לכתבה.

בשלב זה שאל הנער את הנאשם באם הוא יכול להשאיל לו סבון והנאשם בתגובה לכך החל לסבן את המתלונן בכל גופו, זאת ללא הסכמתו, וכאשר הוא מסבן גם את איבר מינו. הנער הזיז את ידיו של הנאשם ונכנס לתוך המקווה. בעקבות זאת, הנאשם נלחץ , עזב את המתלונן ויצא מהמקווה.

הנאשם לא הסתפק בכך וכעבור מספר שבועות הוביל את המתלונן לחדרו בישיבה בתואנה כי יתן לו 10 ₪. לאחר שנכנסו לחדר, סגר הנאשם את הדלת באמצעות מפתח והסיט את הוילונות.  ואז התפשט מבגדיו, הפשיט למתלונן את מכנסיו ותחתוניו. הנאשם לקח את ידו של הנער והחל לשפשף באמצעותה את איבר מינו, זאת ללא הסכמתו.

הנאשם השני, ניסה כמה פעמים לשדל את אותו הנער על מנת שזה יקיים עימו מגע מיני אוראלי ואנאלי אך נתקל בסרוב. לבסוף נאות הנער ללכת  עם הנאשם אל חדרו והנאשם סגר את הדלת, אמר למתלונן כי הוא אוהב אותו ואז התפשט מבגדיו והפשיט את המתלונן ממכנסיו ותחתוניו, זאת ללא הסכמתו.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter