באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: תומכים בצה”ל

מגדל העמק: תומכים בצה”ל

ביום שלישי יצאו מאות תושבים ממגדל העמק לעצרת תמיכה בצה”ל וכוחות הביטחון בפעילותם בעזה ובדרום להשבת הביטחון לתושבי ישראל. ברדה: מלחמת אין ברירה צודקת כנגד מחבלי החמאס”

הפגנת תמיכה גדולה בחיילי צה”ל נערכה השבוע במגדל העמק, לעצרת הגיעו מאות תושבים שיצאו לפרוק את תחושתם, לשיר ולעודד את חיילי צה”ל וכוחות הביטחון בפעולתם במבצע צוק איתן. את העצרת יזמה וארגנה ריקי בקסיס, תושבת צעירה ונמרצת ומחוברת מאוד לצעירי העיר שקיבלה את ברכת ראש העיר אלי ברדה לקיום האירוע וכן את סיוע העירייה יחד עם אגף הנוער ותנועות הנוער.

צוק איתן
הפגנת התמיכה בצה”ל. צילום: דוברות מגדל העמק.

ריקי בקסיס: “חיילים צעירים בני גילי מכל הארץ לוקחים חלק במבצע הלא פשוט הזה וחשוב לנו מאוד לתמוך בהם, לעודד אותם ולחזק אותם שיידעו שעם ישראל עומד מאחוריהם וגאה בהם מאוד ולשם כך יצאנו לתמוך ולחזק”.

ראש העיר, אלי ברדה: “משפחת מגדל העמק מחזקת את ידי הממשלה, את מקבלי ההחלטות בראשם ראש הממשלה בנימין נתניהו ,שר הביטחון והרמטכ”ל במלחמת האין ברירה הצודקת כנגד מחבלי החמאס הזוממים להשמיד את מדינת ישראל. משפחת מגדל העמק מחבקת ומחזקת את ידי חיילי צה”ל הנלחמים על הבית ומגנים על המדינה בחירוף נפש ובהקרבה ושולחת תנחומים למשפחות השכולות ואיחולי החלמה ורפואה שלמה לפצועים ובכללם לתושב העיר רן אבוטבול”.

ברדה הוסיף כי משפחת מגדל העמק, כמו כל עם ישראל, מאוחדים, נחושים ומבקשים מהממשלה ומצה”ל להשלים את המלאכה ולחסל את איום המנהרות ולהחזיר את השקט לערי ותושבי המדינה. כמו כן, התמיכה באה לידי ביטוי באיסוף חבילות לחיילי צה”ל על ידי יו”ר האגודה למען החייל מגדל העמק אלי ישראלי ופעיליו וכן בעצרת תמיכה והצדעה שהתקיימה בכיכר העיר המרכזית ביוזמת התושבים ובאישור הרשות.
ברדה: “בימים הבאים עוד יתברר כי חטיפת ורציחת שלושת הנערים נפתלי, גיל-עד ואייל שאיחדה את העם, ההתגרות של החמאס בישראל וירי הרקטות על רוב ערי ישראל כמו גם הסירוב שלהם להפסקת אש- היו חלק מהנס שקרה לנו. כל הדברים האלו גרמו לממשלה להגיב במלוא הכוח והעוצמה, כולל בפעולה קרקעית, ולפעול לחיסול איום מנהרות ולסיכול מזימת החמאס,  הביטויים “עם ישראל חי” ו”כוחנו באחדותנו” קיבלו משמעות מיוחדת בעצם ימים אלו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter