באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: קבלן האבטחה התחייב לשלם את כל זכויות העובדים

מגדל העמק: קבלן האבטחה התחייב לשלם את כל זכויות העובדים

חוק שחוקק לאחרונה גרם למבקרת העירייה, טלי רוזין, לדרוש כי העירייה תוודא שמאבטחי מוסדות החינוך יקבלו את כל הזכויות המגיעות להם מחברות האבטחה . מנכ”ל העירייה, שלום זוזוט ” מנכ”ל החברה התחייב לשלם את כל הזכויות כדין”

בישיבת המליאה שנערכה לפני חג הפסח הוצג דו”ח בקורת מבקרת העירייה. הדו”ח עסק באבטחת מוסדות חינוך, בהעסקת מאבטחי מוסדות חינוך ובסקר סיכונים רשותי. בעקבות הדו”ח נפגשו המנכ”ל והגזבר עם נציגי חברת האבטחה המאבטחת את מוסדות החינוך בעיר על מנת לוודא כי כל הזכויות משולמות כדין לעובדים.

תיקון ליקויים
מנכ”ל העירייה, שלום זוזוט. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

מנכ”ל המועצה, שלום זוזוט “בנוגע לאבטחת מוסדות חינוך, עיקר הליקויים נמצאים ברישומים שצריכים להתבצע על פי הנחיות משרד החינוך. אנחנו בדקנו וקיבלנו את כל המלצות המבקרת” לגבי העסקת המאבטחים אמר זוזוט “לפני מספר חודשים חוקק חוק האומר שהעירייה היא למעשה מעסיק משותף של העובדים יחד עם הקבלן ואי לכך נושאת באחריות. מנכ”ל החברה התחייב לשלם את כל זכויות העובדים בכל מקום שנצביע על ליקוי, הוא ישלם את הזכויות כדין” באשר לסקר הסיכונים אמר זוזוט “על פי הנחיות משרד הפנים היינו מחוייבים לעשות את סקר הסיכונים. המסקנות של הסקר הועברו אלינו ואנחנו מתחייבים לפעול על פיו ועל פי ההמלצות המפורטות הכתובות בו”

ראש העיר, אלי ברדה “עיינתי בדו”ח והעברתי אותו לועדת הבקורת. הועדה דנה בנושאים שעלו בדו”ח ונתנה את המלצותיה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter