באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: נפתחה סדנא לצרכנות נבונה

מגדל העמק: נפתחה סדנא לצרכנות נבונה

המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים במגדל העמק בשיתוף המועצה הישראלית לצרכנות, הרשות לפיתוח הגליל והמשרד לפיתוח הנגב והגליל, מקיימים סדנאות “צרכנות נבונה בגליל 2012”, לצעירי העיר.

החיים מלאי פיתויים, אבל צרכנות לא שקולה עשויה להרחיק מהאדם את מטרותיו העיקריות כמו למשל הרחבת המשפחה, פתיחת עסק עצמאי, החלפת רכב או נסיעה

הסדנאות ילמדו צרכנות נבונה
סדנאות צרכנות בחינם לתושבים. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

לחו”ל ועוד.

במסגרת הסדנא שמוצעת ללא תשלום עבור תושבי העיר, מתקיימות הרצאות בנושאים שונים כמו זכויות הצרכן ודרכי התמודדות עם פגיעות צרכניות, צרכנות נבונה בסלולר ושיקולי רכישה, הטעיות בפרסום, מבצעים, חשיבה צרכנית ביקורתית ועוד. מנחי הסדנאות, מעבירים הרצאות מתוך מטרה להעצים את המשתתפים בתחום הצרכנות הנבונה. הסדנא שמתקיימת במשך שלושה מפגשים, מפגישה בין הזכויות של הצרכנים לבין התנהלותם בפועל וחושפת בפני המשתתפים את שעליהם לנהוג בטרם צרכו מוצרים באשר הם.

 “המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים מעניק לתושבי העיר אפשרות להיחשף לנושא הצרכנות הנבונה השימושי בהתנהלות כל אדם בחיי היום-יום שלו. אני מודה למועצה הישראלית לצרכנות, ליו”ר מועצת הרשות לפיתוח הגליל שהוא גם ראש העיר שלנו, אלי ברדה ולמשרד לפיתוח הנגב והגליל שאפשרו לנו את קיום הסדנא בעיר”, אומרת סיגל עובדייב, רכזת מעורבות חברתית במרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter