באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: נפל עליו תיק

מגדל העמק: נפל עליו תיק

עובד אגף שפ”ע בעיריית מגדל העמק מצא תיק בתחנת אוטובוס ובו כ-20,000 ₪ במזומן ומסמכים חשובים השייכים לאישה סיעודית. הוא לא היסס ובעזרת המסמכים הגיע לבעלי התיק על מנת להשיבו.

משה מוסקוביץ, 39, תושב מגדל העמק, עובד אגף שפ”ע ומתנדב במשטרת מגדל העמק, סייר במסגרת עבודתו ברחבי העיר. כשעבר ליד תחנת אוטובוס, תשומת ליבו הוסבה לעבר תיק שנשאר בודד בתחנה: “לא חשבתי פעמיים ומיד ניגשתי ובדקתי האם התיק מכיל מטען חבלה וכשהבחנתי שלא, פתחתי את התיק שבתוכו התגלו כ-20,000 ₪ במזומן ומסמכים שלמרבה המזל היו עם פרטים מזהים”, סיפר מוסקוביץ והוסיף: “בעזרת הפרטים המזהים הצלחתי לאתר את מספר הטלפון של האיש שאבד לו התיק ולהשיבו אליו”.

אגף שפ"ע.
משה מוסקוביץ’ ומרדכי סויסה. צילום: חגי אהרון.

 בעל התיק הנרגש, מרדכי סויסה שעבר להתגורר במגדל העמק לפני כ-3 שנים על מנת לסייע מקרוב לאימו, תושבת העיר: “חיכיתי בתחנת האוטובוס ובדיוק כשהוא הגיע קיבלתי שיחת טלפון ומרוב שמיהרתי שכחתי את התיק בתחנה. רק במהלך הנסיעה הבחנתי שחסר לי התיק. הייתי מאוד לחוץ כיוון שבתיק היה כסף ומסמכים של אימי הסיעודית שזקוקה לטיפול וסיוע. הכסף מיועד לטיפולים שלה. אני מודה מקרב לב למשה שפשוט עשה מעשה טוב ומרגש”.

מוסקוביץ’: “מייד צלצלתי על מנת לנסות להחזיר בהקדם את התיק לבעליו. כך חונכתי, אני מאמין בדרך ארץ ושירות לאזרח. לרגע לא עלתה בי המחשבה לקחת את הכסף לעצמי וזהו מסר שהייתי רוצה שיעבור גם לילדיי”.

ראש העיר אלי ברדה: “זו ההתנהגות לה אני מצפה מעובדי הרשות ועל כך מגיע יישר כוח למשה מוסקוביץ על המעשה הטוב והאנושי”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter