באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מצטרפים למשפחת הקאנטרי

מגדל העמק: מצטרפים למשפחת הקאנטרי

לאחר סאגה ממושכת מתחילה בניית הקאנטרי קלאב במגדל העמק  לקרום עור וגידים. יזם חדש רכש את הקרקע ותכנון מוקדם יוגש בעוד כ-3 חודשים. מהנדס העירייה: ” הגשנו בקשה לרשות מקרקעי ישראל לקבלת ארכה של שנתיים לביצוע”

מגדל העמק עומדת להכנס למשפחת היישובים המחזיקים בקאנטרי קלאב וזאת לאחר  שנים ארוכות שכללו דיונים משפטיים. כמו בשאר היישובים באזור גם במגדל העמק נולד הקאנטרי בלידת עכוז לא פשוטה.

אשל הירדן
אלי ברדה, על הקרקע יבנה רק קאנטרי. צילום: לוי אגרונוב.

חברת “אשל הירדן” רכשה את הקרקע עליה אמור להבנות הקאנטרי במגדל העמק מהיזם הקודם “אמין” וכבר מתחילה בהליכים לקראת הבנייה. כזכור, זכה “אמין” במכרז לפני מספר שנים ואמור היה לבנות בשטח קאנטרי לרווחת תושבי העיר אך משהגיש את תכניותיו לוועדה והתגלו כוונותיו לבנות מרכז גריאטרי במקום, ראש העיר אלי ברדה שהתבטא רבות בנושא ואמר :”בחלקה הזאת שאושרה כקאנטרי יקום אך ורק קאנטרי” לאחר  לחץ רב הכולל פנייה לערכאות משפטיות הצליח ברדה וכאמור “אמין” מכר את הקרקע ל”אשל הירדן”. “אשל הירדן” התחייבו להציג בתוך כ- 3 חודשים את התכנון המוקדם לבניית הקאנטרי וכן עתידים לתת הצעה לבניית אלמנט נוסף בקאנטרי כדוגמת מסעדה וחלופות נוספות

מהנדס העיר, רונן פלג התייחס לסוגיה נוספת והיא ההתנהלות מול רמ”י (רשות מקרקעי ישראל) שהיא הבעלים של הקרקע: “בימים אלה הגשנו בקשה לרשות מקרקעי ישראל לקבלת ארכה של שנתיים לביצוע”. הבקשה באה מכיוון שעל פי רוב מחזירה רמ”י את הקרקע לרשותה במקרים בהם לא משתמשים בה לאורך זמן כה רב.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter