באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מנהל חדש-ישן

מגדל העמק: מנהל חדש-ישן

לאחר יותר מ-20 שנים של הקמה וניהול ביד רמה של חטיבת הביניים ‘יערת העמק’ במגדל העמק, המנהלת המיתולוגית ליה גולן פורשת. מנהל חטיבת הביניים ‘אורט רוגוזין’ אילן יצחקי יחליף אותה.

ליה גולן מנהלת חטיבת הביניים מיום הקמתה במשך כ-23 שנים פורשת מתפקידה. בשנת 1996 הפכה גולן את ‘יערת העמק’ לבית ספר בניהול עצמי ובמהלך השנים ייסדה תכניות שונות ומודלים פורצי דרך שהועתקו לכל הארץ כדוגמת תכנית מחשב מחברת, כיתת הספורט וכיתת מופ”ת. בשנת 2007 צירפה גולן את בית הספר לפרויקט ‘סיסמא לכל תלמיד’, תכנית ‘האופק’ לרפורמה בחינוך, פתיחת כיתת אמנות ועוד.

יערת העמק
אילן יצחקי, יחליף את ליה גולן. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

בית הספר תחת ניהולה של גולן קצר פרסים והישגים רבים ביניהם פרס החינוך המחוזי לבית ספר מצטיין בשנת 2008 ופרס החינוך הארצי של הסתדרות המורים לבתי ספר ללא אלימות בשנת 2009.

לאחר יותר מ-20 שנות עשייה חינוכית פורצת דרך, גולן פורשת ואת מקומה ימלא אילן יצחקי שהחל דרכו החינוכית לפני כ-21 שנים בבית הספר ‘אורט רוגוזין’ “. ושימש במהלך השנים במגוון תפקידים החל ממורה, רכז שכבה וכלה כמנהל חטיבת הביניים.יצחקי: “הגעתי לעיר כפרח הוראה והתאהבתי בעיר ובבית הספר וזוהי הסיבה שנשארתי עד היום

יצחקי נשוי ואב ל-3 ילדים ומתרגש בכל יום מחדש מעבודתו: “מדובר בסיפוק גדול ובעקבות השנים יוצא לי לצפות בדורות שמתחנכים בעיר והיום אפילו חלק מהקולגות שלי הן תלמידות שלי לשעבר שזה מאוד מרגש”, אומר יצחקי ומספר על גישתו החינוכית: “אני מאמין שצריך להגיע עם המון אהבה ואמונה ביחד. אני מאמין שכל ילד ניחן ביכולות ובכישורים והתפקיד שלנו הוא לטפח ולהצמיח את הסקרנות, הרצון לחלום, תחושת המסוגלות והדימוי העצמי של הילדים”.

“אסתי כהן, אבי אבירם ושלמה גולמן טיפחו אותי וליוו אותי והאמינו בי. אני מודה להם על האהבה והאמונה וכמובן לראש העיר אלי ברדה על האמון הגדול ומתן ההזדמנות”, אומר יצחקי ומוסיף: “ליה היא מוסד. היא אשת חינוך מחוננת וזוהי סגירת מעגל מצוינת כיוון שבעבר קיבלה אותי כסטודנט ב”רוגוזין” והיום אני מחליף אותה כמנהל, אני מאחל לה בהצלחה ומצפה לאתגר הגדול שניצב בפניי”.

ראש העיר, אלי ברדה: “ליה גולן הטביעה חותם חינוכי על דורות שלמים במגדל העמק. היא היתה ותהיה אשת חינוך משכמה ומעלה, אני מודה לה על שנים ארוכות וטובות ועל תרומה ניכרת ומשמעותית להקמת ביה”ס והובלתו כאחד מבתי הספר הטובים בארץ לאורך שנים רבות, כולל פיתוח תכניות פורצות דרך ולמערכת החינוך העירונית”, אמר ברדה והוסיף: “אילן יצחקי שצבר ניסיון בניהול חטיבת הביניים “אורט רוגוזין” נמצא ראוי לקידום ולניהול ביה”ס “יערת העמק” ולהוביל את ביה”ס כבית ספר עצמאי ליעדים חדשים ומאתגרים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter