באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מיישרים קצוות

מגדל העמק: מיישרים קצוות

תלמידי בית ספר ‘פסגות’ במגדל העמק הלומדים במגמת עיצוב שיער, מזמינים את תושבי ותושבות מגדל העמק להגיע וליהנות מתספורות בעלות סמלית. ראש העיר, אלי ברדה: “בכל נער ונערה טמונה היכולת להצטיין במשהו

תושבי מגדל העמק מוזמנים להסתפר בעלות סמלית אצל תלמידי מגמת עיצוב השיער בבית הספר ‘פסגות’ שבעיר. בית הספר פתוח לכולם ומזמין את כל מי שמעוניין להגיע וליהנות ממגוון שירותי עיצוב השיער ברמה מקצועית מאוד אך בעלות סמלית, בימים א’-ה’ בשעות 10:30-14:00 וביום ג’ מ 10:30-15:00. את מגמת עיצוב השיער מנחה דניאל איטה. דניאל היא ספרית במקצועה בעלת וותק של 27 שנים ומנהלת מספרה עצמאית ביוקנעם.

מגדל העמק
אלי ברדה, בכל נער ונערה טמונה היכולת להצליח. צילום: יח”צ.

בשעות הבוקר עובדים במגמה על הצד העיוני, תהליכים בעיצוב, צביעה, כללי בטיחות, היגיינה ועוד. לאחר מכן עוברים לפן המעשי בו התלמידים מתנסים אחד על השני בתספורות ולמידת טכניקת הצביעה. במסגרת העבודה המעשית מקבלים התלמידים ביטחון לעבודה מול הלקוחות העתידיים שלהם. בית הספר ‘פסגות’ במגדל העמק הוקם בכדי לתת מענה לילדים שלא מצליחים להשתלב במסגרות לימודיות אחרות. תכנית הלימודים משלבת עבודה מעשית בסדנאות כגון עיצוב שיער,עבודה עם מתכות, אופנה, בישול ואפיה ואומנויות בהן התלמידים רוכשים כלים להתפתח במקצוע ולהשתלב בו לאחר סיום הלימודים.

דניאל איטה:” לא משנה באיזה מקצוע יבחרו התלמידים בעתיד, חשוב שיזכרו להתקדם צעד צעד ועם סבלנות רבה, שלבסוף מאוד משתלמת. אני מאמינה מאוד בהצלחת התלמידים שלי” אמרה דניאל איטה והוסיפה: “אנחנו מזמינים את תושבי ותושבות מגדל העמק להגיע ולהיות שותפים לעשייה”.

ראש העיר אלי ברדה ומחזיק תיק החינוך, המיישם את האמרה “חנוך לנער על פי דרכו” אמר:” נגמרו הימים בהם “שפטו” תלמיד לפי סרגל הישגים שהמציא גורם כזה או אחר. בכל נער ונערה טמונה היכולת להצטיין במשהו, האחד יהיה מהנדס אלקטרוניקה מוכשר והשני יהיה שף או מעצב שיער מוכשר, בעיניי, לא חשוב התחום חשובה הדרך והשאיפה למצוינות. אנו נלחמים על כל תלמיד וזו לא קלישאה. מהות תפקידנו הוא לסייע לכל נער ונערה למצוא את הנתיב להצלחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter