באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: מגדל אור תקים מועדון לנוער בעלות של 5 מליון ₪

מגדל העמק: מגדל אור תקים מועדון לנוער בעלות של 5 מליון ₪

רשת ‘מגדל אור’ תקים מועדון נוער חדש ברחוב הגלבוע בעלות של חמישה מליון ₪ , כשהמימון יגיע ממשרד השיכון ומתורמים פרטיים.

מוסדות מגדל אור בראשות הרב דוד גרוסמן יבנו מועדון נוער בעיר בעלות של חמישה מליון ₪. המימון למועדון אשר ימוקם ברחוב גלבוע, שם נמצא הקמפוס של מוסדות מגדל אור, יגיע כולו מכספים שיגוייסו על ידי ‘מגדל אור’ הן מתורמים פרטיים והן מהמדינה כשהעירייה תשמש רק כגוף הסטטוטורי המבצע של הפרויקט אך לא תישא בעלויות.

מועדון נוער ברחוב הגלבוע
הרב גרוסמן, מועדון נוער חדש בעלות של חמישה מליון ש”ח. צילום: מעלה היצירה

עד עתה גייסו במגדל או 2.5 מליון ₪ שהם כמחצית מהסכום הכולל כאשר 1.5 מליון ₪ הגיעו ממשרד השיכון ומליון נוספים מתורמים פרטיים.

קרית החינוך של מוסדות מגדל אור משתרעת על פני שטח של 180 דונם והיא הוקמה בתחילת שנות ה-70, תקופה בה שררה מציאות חברתית לא קלה במגדל העמק. מדובר בפרויקט חינוכי שהוקם על ידי הרב דוד גרוסמן שבמרכזו עומדת האמונה הבסיסית, לפיה בעזרת חום, אהבה והזדמנות שווה ניתן להוציא מהנוער את הטוב שבו. בתחילה כלל הפרויקט 18 תלמידים ממגדל העמק וכיום מדובר ברשת חינוכית ארצית המקיפה עשרות מעונות יום, גני-ילדים, בתי-ספר יסודיים ועל-יסודיים, חטיבות ביניים, אולפנות ומדרשיות, בתי-ספר מקצועיים ואקדמיים, וכן מפעלי קליטה מגוונים ופעילויות לשיקום אסירים.
ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה ” מגדל אור העבירו מליון שקלים כדי שאנחנו נוכל לשלם לקבלן עבור העבודות. הפרויקט נחלק לשני שלבים כשהשלב הראשון הוא בסכום של 2.5 מליון ₪ ויש לנו את כל הכסף עבורו”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter