באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: למעלה מעשרה מליון ₪ יושקעו בפארק רבין

מגדל העמק: למעלה מעשרה מליון ₪ יושקעו בפארק רבין

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, השיג תקציב של 10.5 מליון ₪ להרחבת ושדרוג פארק רבין. ברדה ” תקבע ישיבת התנעה של התהליך בשבועות הקרובים ולאחר מכן נצא לדרך”

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, הודיע בשבוע שעבר כי השיג מקק”ל סכום של 6.3 מליון ₪ לצורך הרחבת ושדרוג פארק רבין. תקציב זה הינו תקציב לשלב א’ של הפיתוח כאשר בשלב ב’ תשקיע קק”ל 4.2 מליון ₪ כך שסכום ההשקעה הכולל יעמוד על 10.5 מליון ₪. פארק רבין במגדל העמק משתרע על פני 50 דונם בין חלקה הצפוני

פארק רבין
אלי ברדה, השיג 10.5 מליון ש”ח לפארק רבין. צילום: לוי אגרונוב

של העיר לבין כביש 75 .הפארק הוקם על ידי הקרן הקיימת לישראל בשנת 2006 בעלות של 6 מליוני ₪ והפך מאתר פסולת למקום יפהפה אשר נועד לרווחתם ולשימושם של תושבי מגדל העמק אך רוב התושבים מדירים רגליהם ממנו בשל העובדה שהוא הפך מוקד עליה לרגל לתושבי הכפרים בסביבה ובעיקר תושבי יפיע השכנה. הפארק עצמו ממוקם בוואדי טבעי המוקף ביער אלונים הכולל צמחייה מגוונת . בפארק ניתן למצוא גם כרי דשא נרחבים,  מתקני משחקים, מגרשי כדורסל, קט-רגל ,טניס ואמפיתיאטרון קטן.

ראש העיר, אלי ברדה ” הרחבת הפארק כוללת את גבעת הרקפות, את השטח שבין הפארק לילו אשר עובר לאורך נחל צבי והסדרת חניה. מדובר בפרויקט מאוד משמעותי והתכניות כבר מוכנות. תקבע ישיבת התנעה של התהליך בשבועות הקרובים ולאחר מכן נצא לדרך. כל העבודות נעשות על ידי קק”ל” בנוגע לשאלה מה עושה המועצה באשר להשתלטות תושבי יפיע על הפארק והעימותים שנוצרים בשל כך עם חלק מתושבי העיר אמר ברדה ” כל הדיבורים על הנושא הינם בגדר של גזענות. אנחנו מנסים לפעול בנושא בדרכים יצירתיות. מדובר בסוגיה מורכבת ואני אנסה לדאוג לכך שהתושבים שלנו יהיו מרוצים”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter