באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: לחיות עם השכנים

מגדל העמק: לחיות עם השכנים

בימים אלו מונה עו”ד שגיא רובין ליועץ המשפטי של סניף האגודה המקומי והוא יעניק שירות פרונטאלי בחינם החל מהשבוע הקרוב. ברדה: “איכות חיים נמדדת לא רק בערך הבית או השכונה אלא גם בטיב היחסים עם השכנים”.

הסוף לסכסוכי שכנים? יעוץ משפטי חינם לוועדי הבתים במגדל העמק. הייעוץ המשפטי יעמוד לרשות הדיירים החברים באגודה לתרבות הדיור במגדל העמק, ויכלול מענה חינם לכל בעיה שמתעוררת בתחום הבתים המשותפים והמקרקעין. הייעוץ יינתן על ידי עו”ד שגיא רובין, מינוי זה הוא המשך ישיר להגברת הפעילות בקרב הבתים המשותפים בעיר.  במסגרת השירות, יוכלו הדיירים להגיע לסניף המקומי ולהתייעץ בכל נושא או מחלוקת בחיי הבית המשותף כגון דיירים סרבני תשלום וכמו כן לקבל מידע בנוגע לניהול נכון ותקין של ענייני הרכוש המשותף. בנוסף, ימשיך הסניף להעניק לתושבי מגדל העמק סל שירותים רחב ומגוון הכולל גם יעוץ הנדסי, אדריכלי, שמאי, ייעוץ למקלוט, ייעוץ גינון ייעוץ רעש ואקוסטיקה, ביטוחים ועזרים לניהול הרכוש המשותף בתעריף מוזל.

האגודה לתרבות הדיור
אלי ברדה, דטוב שכן קרוב. צילום: יח”צ.

מנכ”ל האגודה לתרבות הדיור, ראובן צדוק, אמר: “שירות הייעוץ המשפטי עוזר רבות לפתור ולגשר על קונפליקטים בין שכנים ולהגן על מי שיש להגן עליו”.

ממונה מחוז צפון באגודה, שלומי אור, הוסיף: “לראשונה, הייעוץ המשפטי יינתן בסניף המקומי ולא במשרדי מחוז צפון באגודה. זהו שיפור בשירות”.

ראש העיר, אלי ברדה: “האמרה “טוב שכן קרוב מאח רחוק” היא נכונה ואמיתית, איכות חיים נמדדת לא רק בערך הבית או השכונה אלא גם בטיב היחסים עם השכנים. אנו מעודדים תושבים להשתמש בשירותי האגודה לתרבות הדיור, לקבוע כללים ונורמות ולהתגבר על מחלוקות בהדברות ובדרכי נועם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter