באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: כלב בהפתעה

מגדל העמק: כלב בהפתעה

פקחי עיריית מגדל העמק הפתיעו תושבת שכלבתה מתה כתוצאה מתקיפה של כלב אחר והביאו לה גור כלבים במקומו. המפקח הווטרינרי: “מצאנו גור חמוד נטוש באזור התעשייה ומייד ידענו למי הוא נועד”

תושבת צעירה ממגדל העמק טיילה בשעות הערב עם הכלבה שלה. אך האווירה הטובה והאוויר הנעים התחלפו בין רגע כאשר כלב שברח לבעליו הגיח ותקף את הכלבה של הצעירה ההמומה. הכלבה לא שרדה את הפציעות ומתה לאחר יומיים.

סנופי
הפקח אהרון רות מהשיטור העירוני והמפקח הוטרינרי העירוני יהודה בן עמרם עם אוריאן וסנופי. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

אימה של הצעירה, חולת סרטן ולכן לא יכלה לסייע לביתה וגם לא להגיע לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה. “האירוע דווח טלפונית לווטרינר העיר שתוך מספר דקות שלח לכתובת המדוברת פקח עירוני ועל כך יישר כוח לווטרינר על הטיפול המהיר והמסור”, כותבת התושבת לראש העיר אלי ברדה ולמפקד תחנת משטרת מגדל העמק, סנ”צ מני בנימין, ומוסיפה: “מאחר שהייתי מעוניינת להגיש תלונה במשטרה והמטלה קשה לי פיזית, התקשרתי למוקד 100, הסברתי את הבעיה שלי ותוך פחות מ-10 דקות הגיעו לביתי השוטר יאסו משה והפקח אהרון רות מהשיטור העירוני שהיו לי לעזר רב”.

לאחר מספר ימים שמעו האם וביתה נקישות בדלת, “הבת שלי פתחה ובדלת היה הפקח אהרון רות ויהודה בן עמרם המפקח הווטרינרי העירוני שהביאו עימם לילדה שלי גור כלבים, בהפתעה”, מספרת התושבת ומוסיפה: “המעשה שיהודה ואהרון עשו הינו אנושי ובלתי נשכח ומעיד על רגישות ואכפתיות. אדם צריך להפגין רגישות ואמפתיה כלפי הציבור עימו הוא עובד ואין לי ספק שהתנהגות זו מתחילה מהראש ועל כך תודתי גם אליכם. אין לי ספק שהתנהגותם של כל הגורמים יכולה להוות דוגמא ומודל לחיקוי לשאר העוסקים במקצוע. כן ירבו אנשים כאלה שנותנים מעצמם מעל ומעבר למצופה מהם בשגרת עבודתם”.

יהודה בן עמרם המפקח הווטרינרי: “מצאנו גור חמוד נטוש באזור התעשייה ומייד חשבנו על האם והבת שאולי נצליח לשמח ולעודד אותם ומצד שני למצוא בית חם ואוהב לגור, מסרנו להם אותו ואנו שמחים שהמעשה עודד במקצת את המשפחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter