באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ישחקו הנערים לפנינו

מגדל העמק: ישחקו הנערים לפנינו

עיריית מגדל העמק דואגת לפעילויות קיץ לילדים ולהורים בכל רחבי העיר. השבוע התקיימה הפעילות הראשונה אליה הגיעו עשרות ילדים והורים שנהנו משלל פעילויות ומההצגה עמי ותמי. 

משחקיץ
ילדי מגדל העמק במשחקיץ. צילום: דוברות מגדל העמק.

עיריית יקנעם מפעילה את פרויקט ‘משחקיץ’ במסגרתו היא מארגנת פעילויות לילדי העיר בזמן החופש הגדול וזאת במטרה להקל במעט על ההורים העובדים לפרנסתם שלא פעם נאלצים למצוא סידור לילדים או להוציא עשרות ולפעמים מאות שקלים על פעילויות לילדים.השבוע התקיימה הפעילות הראשונה של ‘משחקיץ’ ברחבת בית יד לבנים שבמגדל העמק שהיתה כמובן פתוחה לקהל ללא עלות. לפעילות הגיעו עשרות ילדים והורים שנהנו מקבלת פנים עם 2 דמויות מתוך האגדות, סדנת יצירת בלוני חיות, צילומים עם דמויות מתוך האגדות, דוכן ממתקים של “עמי ותמי” ומההצגה החווייתית עמי ותמי. כל משתתף יצא עם חיוך ענק ועם מגנט למזכרת. את הפעילות החווייתית, שהפכה למסורת מידי שנה, יזמה העירייה, במטרה להביא להפעלות קיץ בהן יוכלו הורים וילדיהם לבלות וליהנות יחדיו בימי החופש הגדול בהם הם תרים אחר תעסוקה.

פעילויות נוספות של ‘משחקיץ’ יתקיימו ברחבי העיר. בתאריך 12.8 תתקיים פעילות בפארק נוף העמק, ב-19.8 תתקיים פעילות ברחוב הגפן וב-26.8 תתקיים פעילות בפארק רבין. מנהל האירועים בעירייה, פיני כהן: “במסגרת הפעילויות ייהנו הילדים וההורים מכניסה חינם, מתקנים מתנפחים, מתקנים אתגריים, במה פעילה, מוסיקה, מופעים ובעיקר אווירה קיצית וכייפית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter