באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: ישופץ בית סמוכה

מגדל העמק: ישופץ בית סמוכה

עיריית מגדל העמק בשיתוף “הקרן לידידות” ישפצו את מתחם המגורים לקשישים, “בית סמוכה” בעיר בסכום של 200 אלף דולר .

“בית סמוכה” הוא מועדון אליו מגיעים קשישים לפעילויות פנאי, חוגים והרצאות ובו קיים בין היתר בית דירות בתוכו מתגוררים כ-22 קשישים שמסתייעים על ידי כוח אדם מקצועי מטעם העירייה. על מנת לספק לקשישים תנאי מחייה טובים ככל האפשר, הוחלט על שיפוץ מתחם המגורים.

בית סמוכה
פעילות בבית סמוכה. צילום: ארתור מינצר

“הקרן לידידות” הינה ארגון פילנתרופי התומך בחוסן הלאומי והחברתי של העם היהודי ומדינת ישראל. הקרן פועלת לחיזוק חוסנה של החברה הישראלית ולהעצמתן של אוכלוסיות מוחלשות באמצעות תרומה של נוצרים אוונגליסטים אוהבי ישראל ברחבי העולם. שיתוף פעולה של “הקרן לידידות” עם עיריית מגדל העמק והעומד בראשה, הביא לתרומה של כ- 200,000 דולרים מטעם הקרן, לשיפוץ מתחם המגורים ב”בית סמוכה”.

מומי בן סימון, מנהל האגף לשירותים חברתיים “השיפוץ יהיה מקיף, יבוצעו בין היתר עבודות ביוב, צבע, חשמל, איטום, בניית מרחבים ציבוריים ועוד, על מנת לספק לקשישים תנאי מחייה אולטימטיביים ככל שאפשר. אני מודה לראש העיר אלי ברדה על תמיכתו הגדולה ושיתוף הפעולה הפורה עם הקרן שהביא לתמיכתה וכמו כן על פנייתו לגורמים נוספים, הביטוח לאומי, משרד הרווחה והסוכנות היהודית במטרה להביא לסיוע נוסף להשלמת השיפוץ”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter