באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: יקי בן חיים מונה למנהל קמפיין הבחירות של הליכוד בצפון

מגדל העמק: יקי בן חיים מונה למנהל קמפיין הבחירות של הליכוד בצפון

חבר המועצה, יקי בן חיים ינהל את קמפיין הבחירות בצפון של מפלגת הליכוד כשהוא מציב מטרה שאפתנית במיוחד, הכנסתו לכנסת של נציג העמקים הממוקם במקום ה-41 ברשימת הליכוד. בן חיים ” אנחנו זקוקים למועמד מהאזור בכנסת”

חבר מועצת מגדל העמק, יקי בן חיים, מונה לתפקיד מנהל קמפיין הבחירות של מפלגת הליכוד בצפון. בן חיים המכהן מזה כארבע שנים כחבר מועצה וכחבר הנהלת איגוד

יקי בן חיים
יקי בן חיים “זקוקים לנציג בכנסת מהעמק”

הכבאות יזרעאל , מתמקד בפעילותו בעיקר בתחומי חינוך, קידום צעירים ובאיכות הסביבה. מטרתו של יקי בן חיים היא לגרום לכך ששוקי אוחנה, נציג העמקים ברשימת הליכוד, המוצב במקום ה 41 אשר כרגע נחשב כלא ריאלי. בן חיים , איש עסקים בן 36, הינו חבר ליכוד מגיל 16, שימש בעברו כיושב ראש צעירי הליכוד, ניהל את מטה הצעירים של סוזן עמור ולאחר מכן את מטה הצעירים של ראש העיר, אלי ברדה, וכיום מכהן כיו”ר ועדת איכות הסביבה של מגדל העמק.

יקי בן חיים ” מינו אותי על מנת לרכז את הפעילות ולהביא כמה שיותר קולות לליכוד מאזור הגליל והעמקים. אני קורא לכל צעירי הליכוד, לכל אנשי הליכוד ולכלל המצביעים להתאחד , להתאגד ולהצביע לליכוד כדי שנוכל להכניס לכנסת מועמד שישרת את האזור שלנו בכלל ואת העיר מגדל העמק בפרט וזאת מכיוון שאין לנו שום מועמד אחר. לכן יש חשיבות מכרעת להתגייסות כללית של כל אנשי הליכוד בעמק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter