באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: חוזרים לשיקום שכונות

מגדל העמק: חוזרים לשיקום שכונות

ראש העיר אלי ברדה אירח את סגן שר השיכון והבינוי, ז’קי לוי ומנכ”ל עמיגור יובל פרנקל במגדל העמק, במהלכו הודיע סגן השר על הכללת מגדל העמק בפיילוט פרויקט שיקום שכונות המחודש.

 

סגן שר הבינוי והשיכון, ז’קי לוי ביקר השבוע במגדל העמק כאורחו של ידידו ראש העיר, אלי ברדה. בפגישה בהשתתפות מנכ”ל חברת עמיגור יובל פרנקל, הודיע לוי כי מגדל העמק תכלל בעשרים היישובים שיזכו להנות מפיילוט פרויקט שיקום השכונות המחודש. במהלך קבלת הפנים סקר ראש העיר ברדה את התפתחות העיר במגוון נושאים והעלה בפני הנוכחים סוגיות שונות שבאחריות משרד השיכון, כגון שיקום שכונות והתחדשות עירונית. לאחר מכן ערך ראש העיר לאורחיו סיור בבתים ששופצו וחודשו ברחוב העלייה, ביקור בגינה הקהילתית ברחוב תשי”ג ושיא הביקור נרשם כאשר ראש העיר וסגן השר העניקו במעמד מרגש מפתח והשתתפו בקביעת מזוזה בדירה חדשה שנמסרה למשפחה ברוכת ילדים, זכאית משרד השיכון, ברחוב הנגב.

סיכמו על שיקום שכונות. צילום: דוברות מגדל העמק
סיכמו על שיקום שכונות. צילום: דוברות מגדל העמק

סיכום הביקור נערך בבית דיור מוגן ‘נופים’, המנוהל על ידי עמיגור, שם אמר סגן השר לוי: “אנו פועלים מדי יום כדי לפתח את יישובי הפריפריה וביניהם מגדל העמק. ראש העיר, אלי ברדה הוא פרטנר מעולה ונחוש ביותר לעשות ולהוביל מהלכים למען פיתוח מגדל העמק, ועושה פעילות ענפה למען רווחת התושבים. אני מסכים עם עמדתו של ראש העיר כי המצב של השכונות הוותיקות בכל הארץ מחייב התערבות ממשלתית ובקרוב נשיק פיילוט עם כ-20 רשויות שישתתפו בתוכנית לשיקום שכונות והתחדשות עירונית”.

ראש העיר, אלי ברדה אמר: “נושא שיקום שכונות בוער בעצמותיו של סגן השר המכיר את הנושא היטב ומקרוב, כבנו של דוד לוי וכראש רשות לשעבר, והיום הוא בישר על החייאת פרויקט שיקום שכונות והכללת מגדל העמק בפיילוט 20 הישובים שישפרו, בתוכנית רב שנתית, את המצב בשכונות הוותיקות”.

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter