באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: הרבי לא מאמין באגרות

מגדל העמק: הרבי לא מאמין באגרות

שלט ועליו דיוקנו של הרבי מלובביטש עומד מזה שנים באחד מרחובותיה הראשיים של מגדל העמק ללא אישור ובלי שהעירייה תגבה אגרת שילוט. דובר העירייה ” בתכנית העבודה מתוכננת פעילות של הסדרת כלל השלטים בעיר”. 

הכונו לביאת המשיח
מתכוננים לביאת המשיח ללא אגרה.

הבאים בשערי מגדל העמק נתקלים מעט לפני הכניסה לעיר, ממש אחרי הפניה ימינה אל רחוב העצמאות, בשלט גדול ומאיר עיניים הקובע כי “מתכוננים לביאת המשיח” הכולל גם תמונה גדולה של הרבי מלובביטש. מבדיקה שערך אתר YCOM מתברר כי אף אחד אינו יודע מי הציב את השלט וכי מזה מספר שנים לא משולמת אגרת שילוט בגינו. מדובר בסכום של אלפי שקלים בכל שנה אשר יורד לטמיון שכן השלט עומד במקום מזה מספר שנים. גורמים בעירייה אמרו השבוע כי לא קשה לנחש כי השלט הוקם על ידי חב”ד אם כי לא ניתן להצביע על אדם ספציפי ולכן לא ניתן לנקוט בהליכים כלשהם. מצד שני, תמוה כי שלט לא חוקי עומד במקומו במשך שנים מבלי שמישהו בעירייה יעשה דבר.

בנוסף, מכיוון שככל הנראה אף אחד לא אישר את הצבתו של השלט הרי שקיימת אפשרות כי הוא מהווה סכנה בטיחותית. שלטים אשר עוברים את כל ההליך הקבוע בחוק נבחנים גם בהיבט של בטיחות הנהגים ובטיחות הולכי הרגל.

מעיריית מגדל העמק נמסר בתגובה ” השלט המדובר אכן עומד מספר שנים ואינו למטרות מסחר או רווח כך שתקנות שילוט עסקים אינן חלות עליו. לא הצלחנו לאתר את זהות מציב השלט, בהזדמנות זו  יצויין  כי בתכנית העבודה מתוכננת פעילות של הסדרת כלל השלטים בעיר כולל שילוט עסקים כבר בשנה הקרובה , המהלך ילווה בהסברה והסדרה לפני פעולות אכיפה, וגם עניין השלט האמור יטופל”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter