באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: העיר אירחה את פסטיבל היונים הארצי

מגדל העמק: העיר אירחה את פסטיבל היונים הארצי

אלפי מבקרים הגיעו לפסטיבל היונים הארצי השנתי שהתקיים במגדל העמק במסגרת אירועי שנת ה-60 לעיר. במסגרת הפסטיבל הוצגו כ-90 זנים של יונים מכל רחבי העולם. ברדה “פסטיבל היונים, על שלל הסוגים והזנים של היונים, חתם את אירועי שנת ה-60 לעיר”

בשבוע שעבר אירחה מגדל העמק את פסטיבל היונים הארצי וזאת לרגל אירועי שנת ה-60 ליסודה של העיר. פסטיבל היונים מתקיים בכל שנה בחג החנוכה ומתארח בערים שונות בארץ ובעולם.

יונים
פסטיבל היונים במגדל העמק. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

את הפסטיבל ארגנו “מועדון מטפחי היונים בישראל” בשיתוף עיריית מגדל העמק שהביאו השנה כ-700 יונים ומתוכם 90 זנים שונים. בתחרות השתתפו זוג שופטים בינלאומיים מהולנד שחילקו פרסים ל-20 היונים היפות ביותר שהוצגו. אלפי תושבים מהעיר ומהאזור הגיעו לתערוכה המיוחדת ומלבד שלל הזנים המיוחדים צפו בהפרחת יוני דואר ובחזרתם.

סמיון גלוזמן, מנהל התערוכה ותושב העיר: “בתור תושב העיר היה לי מאוד חשוב להשתתף בפסטיבל שהוכן במיוחד לכבוד חגיגות ה-60 למגדל העמק, ביקרנו בכמה וכמה מקומות בארץ ובעולם אבל אולם יפה כמו בתערוכה שלנו במגדל העמק עוד לא היה”.

“אני מודה לראש העיר אלי ברדה, מ”מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר ומנכ”ל העירייה שלום זוזוט שהגיעו לתערוכה וסייעו להצלחתה”, הוסיף גלוזמן.

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה: “פסטיבל היונים, על שלל הסוגים והזנים של היונים, חתם את אירועי שנת ה-60 למגדל העמק שהתבצעו בהצלחה גדולה במהלך השנה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter