באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: הליכוד הולך לפריימריס

מגדל העמק: הליכוד הולך לפריימריס

בליכוד מעודדים מסקר שביצעו לקראת הבחירות אך מעדיפים שלא להאמין לו מכיוון שהוא טוב מדיי. אלי בקסיס לקראת הפריימריס ביום רביעי ” אני מאמין שתהיה לנו את הרשימה הכי איכותית”

מפלגת הליכוד במגדל העמק תקיים ביום רביעי פריימריז לבחירת רשימת המועמדים למליאת המועצה הקרובה, מדובר באקט לא שגרתי בכל הנוגע לבחירות מוניציפאליות אך יתכן שדווקא ברמה המקומית יעלמו כל החסרונות שהתגלו בשיטה זו ברמה הארצית. הבחירות צפויות להתחיל בשעה שש בערב ולהסתיים בשעה תשע כשראשי המפלגה מבטיחים כי תוצאות סופיות יתקבלו בסביבות עשר בערב. עם זאת יש לציין כי המתמודדים נאבקים על המקום השני והלאה בלבד מכיוון שהמקום הראשון משורין על פי חוק למועמד הרשימה לראשות העיר שבמקרה זה הוא גם ראש העיר המכהן,אלי ברדה.

הליכוד
ברדה במקום הראשון ברשימה. צילום: לוי אגרונוב

בליכוד מעודדים מאוד מסקר שערכו לאחרונה ומנבא למפלגה עליה משמעותית במספר החברים במועצה. כידוע, בבחירות האחרונות זכה הליכוד בשני מנדטים בלבד וזאת למרות שראש העיר, אלי ברדה, ניצח את מתחריו ברוב של למעלה מ- 60% דבר שגרם לבעיות קואליציוניות בתחילת הקדנציה. בהמשך התגבר על כך ברדה ובשלב מסוים הוא אף נהנה מקואליציה מקיר אל קיר.

סגן ראש העיר, אלי בקסיס, המתמודד גם בבחירות אלה על המקום השני ברשימה ” הסקר שביצענו הראה על תוצאות טובות מדיי ולכן אני נוטש את כל מה שלמדתי באוניברסיטה ופשוט לא מאמין לו למרות שהוא נעשה לפי כל הכללים. הסקר שלנו יהיה בשטח ובקלפי ואני מאמין שהתוצאות יהיו טובות” לגבי הפריימריס אמר בקסיס ” יש לנו מועמדים מצויינים, כולם אקדמאים ואני מאמין שתהיה לנו את הרשימה הכי איכותית”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter