באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: החטיבה הצעירה של בית ספר יוספטל

מגדל העמק: החטיבה הצעירה של בית ספר יוספטל

עם פתיחת שנת הלימודים נפתחה דרך חינוכית חדשה במגדל העמק. מדובר בחטיבה צעירה בבית הספר ‘גיורא יוספטל’ שהוא בית הספר השני מהמגזר היהודי במחוז הצפון בו פועלת חטיבה צעירה.  

מגדל העמק תהיה הרשות השניה באזור הצפון אשר באחד מבתי הספר היסודיים שלה תפעל חטיבה צעירה. המודל של החטיבה הצעירה נוצר מתוך הרצון להכיר את ילדי הגן למסגרת בית ספרית. במסגרת זו התלמידים נהנים ממרחבי למידה משותפים ומגוונים המותאמים לצרכיהם ומקבלים הקניות פרטניות לרכישת מיומנויות היסוד בקריאה וכתיבה לצד פעילויות חוויתיות לפיתוח מיומנויות החברה והרגש.

חטיבה צעירה
כיתת החטיבה הצעירה בבית הספר גיורא יוספטל. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

הסביבה הפיסית של בית החטיבה הצעירה כוללת את כל המתקנים הדרושים לילדים ולצוות, שירותים, כיורים, מטבחון, מרחבים לפעילות הלימודית, מחסנים וכן חצר סמוכה משותפת.

מנהלת בית הספר רינת שפטניצקי- זמיר: “אנו פותחים לראשונה ובהתרגשות רבה את שערי החטיבה הצעירה. זוהי מסגרת למידה ייחודית הכי חדשנית, הכי איכותית והכי מתקדמת לגילאי 5-7. מסגרת המאפשרת לילדים ללמוד, להתקדם, להתפתח, לבחור ולחלום וכך למצות את היכולות שלהם. אני גאה בהצלחת הובלת התהליך שלו שותפים רבים ומתחברת לשיר “כדי להגשים חלום אחד קטן יש צורך במיליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם”, בחודשיים האחרונים המון אנשים לא עצמו עין להשגת היעד”.

ראש מינהל החינוך, אתי שושני- שפרלינג “מערכת החינוך נמצאת בראש סדר העדיפויות של הרשות והקמת החטיבה הצעירה היא ביטוי לחשיבה יצירתית ויוזמה חינוכית כמענה שעלה מהשטח כמו גם צעד משמעותי בצמיחתו של בית הספר וצעד משמעותי למערכת החינוך. נמשיך לפעול על מנת שכל ילד יפרח וישגשג ויממש את הפוטנציאל הגלום בו”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter