באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: גם תנועת “למען אחיי” תומכת באלי ברדה

מגדל העמק: גם תנועת “למען אחיי” תומכת באלי ברדה

שבע רשימות המתמודדות בבחירות למועצת העיר מגדל העמק הצהירו על תמיכה במועמדותו של אלי ברדה לראשות העיר. ברדה “התמיכה הגורפת מרגשת אותי”

המהלך האסטרטגי של ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה לצרף אליו את כל הרשימות המתמודדות למועצת העיר להצהרת תמיכה במועמדותו לראשות עיריית מגדל העמק הושלם בהצלחה מלאה. שתי התנועות הגדולות והעיקריות בעיר שלכל אחת 4 מנדטים במועצה, תנועת “מגדל העמק ביתנו” בראשות מ”מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר ותנועת “ש”ס” בראשות סגן ראש העיר נחום אסולין היו הראשונות להצהיר על תמיכה ובעקבותיהם הצהירו תנועות “עוז” בראשות יוחאי גיחז ודוד אזולאי לה 2 מנדטים במועצה ותנועת “הבית היהודי” בראשות יעקב מימון עם מנדט אחד שהתאחדו וירוצו ברשימה אחת. בהמשך הצהירו גם תנועת “הירוקים” בראשות יקי בן חיים ותנועת “העבודה” בראשות יוסי פורטל.

תמיכה גורפת
אלי ברדה עם חברי תנועת למען אחי. צילום: יח”צ

השבוע, כאמור, רשימת “למען אחי” בראשות דורון אלחרר הצהירה על תמיכה באלי ברדה ובמועמדותו לראשות העיר. דורון אלחרר: “אלי ברדה הוכיח בשנים האחרונות את כושר מנהיגותו תוך ניהול תקין של העיר ואוזן קשבת ורגישה לתושבים. יכולתו לגייס תקציבים רבים למערכת החינוך, תשתיות בעיר והפעלת פרויקטים רבים תוך כדי שהוא מוביל ומלווה באופן אישי את התהליכים הרשימה אותנו ולכן אנחנו תומכים בו כי מנהיג טוב לא מחליפים. מאידך, אין ספק שבפוליטיקה המקומית במגדל העמק יש צורך ברענון ובכוחות חדשים. אנחנו נבוא עם התכניות והרעיונות לשינוי שיש לנו ונעזור לראש העיר לממש אותם”.

מספר 2 ברשימה, אבי מהרי, הוסיף: “ההערכה שלנו לראש העיר נובעת מהעשייה שלו למען העיר. ראיתי את ראש העיר מוביל פרויקטים חינוכיים באופן אישי, מסייע לתושבים בכל נושא ומעורב בנושא הנוער והצעירים. בקהילה האתיופית יש לנו אליו הכרת הטוב בגלל התמיכה וההערכה שלו לקהילה. אנו נסייע לראש העיר להמשיך את העשייה והתנופה בעיר”.

ממטה הבחירות של אלי ברדה הסבירו את גודל ההישג: “מועמדים לראשות העיר פנו לכל אחד מהרשימות והסבירו כמה הם חשובים ומשפיעים לטובה בעיר וביקשו שיצהירו על תמיכה בהם וכאשר נתקלו בסירוב ביקשו מהם שלפחות לא יצהירו על תמיכה בראש העיר וכששוב הם נתקלו בסירוב הם הותקפו כרשימות לא חשובות ושראשיהם לא מייצגים את בוחריהם”.

אלי ברדה: “הבעת האמון של כל הרשימות במועצת העיר המייצגות את כלל תושבי מגדל העמק במועמדותי לראשות העיר היא חסרת תקדים, מבטאת הבעת אמון והערכה והיא מרגשת אותי. אנחנו בדרך לניצחון גדול וכל מי שרוצה להיות שייך למחנה המנצח ושותף שלי לעשייה למען העיר מוזמן להצטרף. גם עם תנועת “למען אחיי” לחצתי יד לשיתוף פעולה כמו עם שאר הרשימות שהצהירו ויהיו שותפים לקואליציה. גיבשתי מחנה מנצח שימשיך להוביל את מגדל העמק בתנופה גם בשנים הבאות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter