באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: גלאם משך את העתירה

מגדל העמק: גלאם משך את העתירה

בית המשפט מחק את העתירה של חבר המועצה עמוס גלאם נגד חברי המועצה אביסרור ומנחם בטענה לניגוד עניינים. גלאם ” בשל הבחירות הקרבות, נעתרתי לבקשתו של השופט”

נשיא בית המשפט המחוזי, השופט יצחק כהן, מחק את העתירה שהגיש עמוס גלם כנגד חברי מועצת העיר מסיעת ש”ס, ברוך אביסרור ויוסי מנחם. וזאת לאחר שבא כוחו של עמוס גלאם, עו”ד ערן חרמוני, הגיש בקשה למחיקת העתירה ללא צו להוצאות. כזכור, גלם טען בעתירתו כי חברי המועצה נמצאים במצב של ניגוד עניינים הפוסל אותם מלכהן כחברי מועצה. לעומתו טענה העירייה כי בהתאם לחוות דעת משפטית הם אינם מצויים בניגוד עניינים ונאסר עליהם להשתתף בדיונים ובהצבעות בנושאים הקשורים למוסדות חב”ד ונר הצפון.

נר הצפון
ישיבת מועצה במגדל העמק

באי כוח העירייה, עו”ד לימור מגן ועו”ד עופר שפיר, טענו לשיהוי בהגשת העתירה, אי מיצוי הליכים מול הוועדה לניגוד עניינים במשרד המשפטים ולחוסר תום לב בעתירה מאחר שגלם לא הכליל בעתירתו את חיים ביטון חבר מועצת העיר מסיעת ש”ס ומנכ”ל מגדל אור. ברוך אביסרור ויוסי מנחם טענו כי גלאם רודף את קהילת חב”ד ומוסדות נר הצפון וכי הרדיפה היא על רקע פוליטי בגלל שלא תמכו בגלאם בבחירות לראשות העיר כשהובס על ידי ראש העיר אלי ברדה.

ראש עיריית מגדל העמק: “כשאמרתי שאני מאוד מקווה שעמוס גלם לא ימשוך את העתירה ויאפשר לשופט לפסוק בעתירה, ידעתי שהוא יחשוש לחטוף הוצאות לדוגמא על עתירה שהוגשה בחוסר תום לב ומנקמנות פוליטית. זו עוד דוגמה להתנהלות של גלאם שבמשך 4 שנים טוען שהם בניגוד עניינים ומאיים לפנות לבית המשפט, מגיש עתירה בשנה האחרונה לקדנציה ומבקש למחוק אותה שבועיים לפני הבחירות. התנהלות זו מאפיינת אותו במשך 20 שנות כהונתו כחבר מועצה!”.

חבר המועצה, עמוס גלאם ” נעתרתי לבקשתו של השופט שטען כי הבחירות קרובות וכי יתכן שהשניים לא יבחרו ובכך תתייתר העתירה מעצמה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter