באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: בדרך לבקו”ם

מגדל העמק: בדרך לבקו”ם

השבוע התקיים פורום בוגרים במסגרתו השתתפו חיילים וקצינים בוגרי בית הספר אורט רוגוזין ממגדל העמק וזאת כחלק מההכנה לצה”ל של תלמידי בית הספר. ברדה: “הרשות משקיעה משאבים רבים ליישום החזון העירוני לפיו מערכת החינוך תצמיח בוגר איכותי שישרת שירות משמעותי בצה”ל”

חיילים וקצינים במדים, תושבי מגדל העמק ובוגרי בית הספר אורט רוגוזין התכנסו לפורום בוגרים שהתקיים השבוע בבית הספר. יחד איתם נכחו מנהל ביה”ס דודי גריסרו, רכזת הכנה בית ספרית לצה”ל עדה הרשקוביץ, רכזת השכבה אידה זילברבלט ורכזת המרכז להכנה לצה”ל העירוני מטעם אגף הנוער והמתנ”ס, בר כהן. במסגרת הפעילות נפגשו הבוגרים עם תלמידי יב’ העומדים לפני גיוס, סיפרו על עצמם, הציגו את תפקידם ואת המסלולים שעברו בצבא וכמו כן ענו על שאלות התלמידים.

הכנה לצה"ל.
חיילי מגדל העמק, עוזרים לתיכוניסטים לקראת הגיוס. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

רכזת המרכז, בר כהן: “בימי שני ורביעי בין השעות 16:00-20:00 אנחנו נפגשים במועדון “ניצנים” עם צעירים רבים מהעיר על מנת לספק להם, בנוסף לבית הספר, את ההדרכה וההכשרה המיטבית לקראת גיוסם לצה”ל וזאת על ידי מפגש עם חיילים, ייעוץ בנושא מנילה ותפקידים, מפגש עם לשכת הגיוס ובנוסף עורכים פעילויות נוספות בכל מועדוני הנוער ברחבי העיר”.

מנהל אגף הנוער, משה פרץ, הוסיף כי: “הקמנו בהנחיית ראש העיר את המרכז העירוני להכנה לצה”ל שמהווה נדבך נוסף ומשמעותי לכלל הפעילויות שערכנו בנושא הכנת הנוער לגיוס לצה”ל”.

ראש העיר אלי ברדה, סא”ל במיל’ שמילא שורת תפקידי פיקוד ומטה בצה”ל, אמר: “מערכת החינוך היא לא רק ציונים ומספרים אלא גם חינוך לערכים יהודיים ואוניברסאליים הכוללים התנדבות וגיוס לצה”ל. לכן, הרשות משקיעה משאבים רבים ליישום החזון העירוני לפיו מערכת החינוך תצמיח בוגר איכותי שישרת שירות משמעותי בצה”ל, יוכל להתקבל לכל פקולטה שירצה, ישתלב בתעשיית ההייטק בעיר וישתקע בה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter