באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: אקדמיה להורים

מגדל העמק: אקדמיה להורים

במגדל העמק מקדמים גם הורים. השבוע התקיים ערב פתיחת האקדמיה להורים של המרכז למיצוי כישורים וניצן. ברדה: “את המענה המיטבי עבור הילדים וגם עבור הוריהם”.

ערב פתיחת האקדמיה להורים נערך השבוע במגדל העמק. במהלך הערב צפה הקהל בהרצאה חווייתית עם השחקנית שלומית רון שסיפרה על חייה כילדה בעלת לקויות למידה ובעיות קשב וריכוז. לאחר מכן נערכה הרצאה של גבע הוכמן, פסיכודרמטיסט ומנחה קבוצות. סדנא זו היא אחת מ-2 סדנאות שנפתחו השבוע להורים. “השינוי בידיים שלכם ההורים. כאן תקבלו כלים להתמודד עם נושאים המטרידים ומעכבים, כדי לשפר את היכולות התפקודיות והרגשיות ולהתמודד עם קשיים במידה וקיימים”, אמר גבע הוכמן, מנחה הקבוצות.

המרכז למיצוי כישורים
האקדמיה להורים. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק.

מ”מ ראש מינהל החינוך, מלי אליגוב: “תפיסתנו במערכת החינוך העירונית היא שיש לראות כל ילד וילדה מתפתחים באינטראקציה עם הסביבה תוך הדגשת הייחודיות והיכולות שלהם”.

אבי דותן יו”ר הועד המנהל של עמותת ניצן ציין כי: “לאחר שנים רבות בהן פועל הסניף בעיר, החיבור למרכז למיצוי כישורים פותח אפשרויות נוספות ופתרונות מתאימים לילדים רבים בעיר”.

רותי אללוף מנהלת המרכז למיצוי כישורים ורחל (אוקי) לוי מנהלת סניף ניצן ציינו לטובה את שיתוף הפעולה הפורה בין שתי המערכות הפועלות ביחד במרכז הפועל ברחוב זבולון 29 מעל המרכז לגיל הרך כוכב הילדים.

ראש העיר, אלי ברדה: “ההורים הם חלק משמעותי בתהליך הלמידה של הילדים. סדנאות אלה יחד עם המרכז למיצוי כישורים שהקמנו, מעניקים את המענה המיטבי עבור הילדים וגם עבור הוריהם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter