באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: אלי בקסיס ניצח בפריימריס

מגדל העמק: אלי בקסיס ניצח בפריימריס

פריימריס שקטים במפלגת הליכוד במגדל העמק הסתיימו בנצחונו של סגן ראש העיר,אלי בקסיס. הצבעתו של יקי בן חיים מ’הירוקים’ עוררה סערה. בקסיס “מי שניצח זה הליכוד”

סגן ראש עיריית מכדל העמק, אלי בקסיס, ניצח בפריימריס שנערכו בשבוע שעבר במפלגת הליכוד במגדל העמק וימשיך לשמש כמספר 2 של ראש העיר, אלי ברדה שצפוי להבחר לקדנציה נוספת גם לאחר הבחירות. ברדה עצמו משורין במקום הראשון ברשימת הליכוד וזאת על פי חוק הבחירות הקובע כי מועמד לראש הרשות יהיה מספר 1 ברשימתו. במקום השני נבחרה שולמית תמיר ובמקום השלישי נבחר מאיר בן חמו אשר נתמך על ידי חבר המועצה, יקי בן חיים מסיעת ‘הירוקים’.

פריימריס
יקי בן חיים,עורר סערה. צילום: יח”צ

בן חיים עצמו עורר סערה כאשר הגיע לסניף והצביע בבחירות וזאת מכיוון שהוא מתמודד מול הליכוד בבחירות המוניציפאליות. יש לציין כי על פי חוקת הליכוד, יכול חבר המפלגה להתמודד ברשימה נפרדת בבחירות המקומיות אפילו אם באותה רשות ישנה רשימה רשמית של הליכוד וזאת מבלי לאבד את זכויותיו במפלגה או את חברותו בה.אלא שחלק מהמתמודדים וחברי הליכוד ראו בכך מעשה לא אתי.

הבחירות עצמן עברו בשקט מופתי וללא תקריות מיוחדות וזאת הניגוד לכמה מקרים שארעו בעבר. הקלפיות נסגרו בשעה עשר בערב כמתוכנן כשראש העיר,אלי ברדה, מגיע אל הסניף בדיוק במועד זה. כחצי שעה לאחר מכן הגיעו תוצאות האמת אשר הודיעו על נצחונו של בקסיס.

ראש סיעת ‘הירוקים’, יקי בן חיים ” מימשתי את זכותי לבחור על פי חוקת המפלגה ומי שיש לו בעיה עם כך מוזמן לפנות אל בית הדין העליון של הליכוד”

סגן ראש העיר, אלי בקסיס ” הדיל שלי עבד אחד לאחד. הפריימריז היו חגיגה לדמוקרטיה ומי שניצח זה הליכוד. אנחנו המפלגה היחידה שערכה פריימריס במגדל העמק”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter