באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: איש חינוך לדוגמא

מגדל העמק: איש חינוך לדוגמא

ד”ר שלמה טולדנו מחנך ומורה לתנ”ך בבית הספר “אורט רוגוזין” הגיע לשלב הגמר בתחרות ‘המורה של המדינה’. מתוך כ-2000 מתמודדים על התואר הגיע ד”ר טולדנו ל-50 המתמודדים האחרונים בתחרות.

תחרות ‘המורה של המדינה’ מתקיימת מזה 5 שנים. זוהי הפעם השנייה בה מתמודד מורה ממגדל העמק על התואר. לפני כשנתיים המורה אסתי כהן מבית הספר ‘אורט רוגוזין’ הייתה מבין 20 המורים שהגיעו לגמר בתחרות. תחרות ‘המורה של המדינה’ היא יוזמה משותפת של מפעל הפיס, עיתון ידיעות אחרונות, הסתדרות המורים ו-ynet. התחרות יצאה לדרך לפני כשלושה חודשים ויותר מ-4000 טפסי המלצה הגיעו ובהם המלצות על כ-2000 מורים ומורות מכל רחבי הארץ כאשר הממליצים ברובם היו תלמידים

ד"ר שלמה טולדנו
אורט רוגוזין, מועמד שני למורה של המדינה. צילום: דוברות עיריית מגדל העמק

ותלמידים לשעבר שביקשו להודות למורים שמביאים ערך מוסף לבית הספר ולתלמידים. אל השלב הכמעט סופי הגיעו 50 מורים כאשר ד”ר טולדנו הוא אחד מהם. “מדובר בקבוצה איכותית ויוצאת דופן של מורים ומורות שמגלמים באישיותם ובמקצועיותם כל מה שאנחנו רוצים לראות במערכת החינוך הישראלית-מורים שהזכירו לכולנו ש”מורה לחיים” זו לא סתם סיסמא”, כך העיתונאית איריס בר לב, ידיעות אחרונות.

מנהל בית הספר, אבי אבירם “השנה ד”ר שלמה טולדנו הגיע לתחרות וזהו כבוד מאוד גדול. התלמידים אוהבים אותו, הצוות החינוכי אוהב אותו, הוא דמות חינוכית משמעותית מאוד בבית הספר ובמגדל העמק והוא אדם שההשכלה והחינוך הם בראש סדר העדיפויות שלו”.

ראש העיר אלי ברדה המכיר את ד”ר טולדנו כמורה לתנ”ך שלו, מלא הערכה והוקרה: “ד”ר שלמה טולדנו מחנך מזה שנים רבות בביה”ס “אורט רוגוזין” במגדל העמק. מבחינתנו הוא כבר זכה בפרס בזכות במסירותו למערכת החינוך היישובית, להצלחת התלמידים ולאהבת המקצוע. להיות איש חינוך זו שליחות ושלמה הוא אחד מהאנשים שמעצבים את דמותה של הקהילה במגדל העמק”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter