באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מגדל העמק: אחוזי הצבעה גבוהים

מגדל העמק: אחוזי הצבעה גבוהים

אחוזי הצבעה גבוהים במגדל העמק נכון לצהרים למרות שהתכונה אינה מורגשת בעיר. יו”ר סיעת הירוקים, יקי בן חיים ” ככל שאחוז ההצבעה יהיה גבוה יותר, מצבי יהיה טוב יותר”.

נכון לצהרי יום הבחירות עומדים אחוזי ההצבעה במגדל העמק על 20% וזאת למרות ואולי בגלל שהבחירות לרשות העיר צפויות להסתיים בנצחונו של אלי ברדה. אחוזי ההצבעה הגבוהים מפתיעים מעט שכן בעיר לא מורגשת תכונה מיוחדת. הסיעות השונות מפעילות את פעילי השטח שלהם על מנת להביא את הבוחרים לקלפיות כשבמטות של הליכוד ושל מפלגת הירוקים מקווים לאחוז הצבעה גבוה ככל האפשר.

ירוקים
יקי בן חיים מצביע. צילום: יח”צ

במטה הירוקים הנמצא מול הקניון מורגשת תכונה רבה כשיו”ר הסיעה, יקי בן חיים מדרבן את בוחריו לצאת להצביע. בן חיים ופעיליו פתחו קבוצת ווטסאפ וכך הם מתקשרים אחד עם השני. הצצה אל חשבון הפייסבוק של בן חיים מראה מאות הודעות תמיכה דבר המעודד את פעיליו. לעומת זאת מטה ש”ס שקט ביותר ובקושי ניתן לראות שם שלושה אנשים ואם זהו סימן מבשר לבאות הרי שמפלגת ש”ס צפויה להפתעה לא נעימה בסוף היום.

המטה העסוק ביותר הוא מטה הליכוד הנמצא בסניף המפלגה בעיר . לליכוד משאבים שאין למפלגות האחרות ולדברי גורמים במפלגה, הם בטוחים בנצחונו של אלי ברדה ולכן מנסים לעבוד לצורך העלאת כמות המנדטים.

יקי בן חיים “אני עובד קשה ושמח מאוד על אחוז ההצבעה הגבוה. הבוחרים של ש”ס יגיעו להצביע בכל מקרה. לעומת זאת את הבוחרים שלי קשה יותר להביא אל הקלפי. לכן ככל שאחוז ההצבעה יהיה גבוה יותר, מצבי יהיה טוב יותר”.

אלי בקסיס ממפלגת הליכוד “אנחנו עובדים קשה והכל מתוקתק. המוטו שלנו הוא שסופרים רק את הקולות שנמצאים בקלפי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter