באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

מאות נרשמים לחוגי מתנ”ס יקנעם

מאות נרשמים לחוגי מתנ”ס יקנעם

מאות נרשמים לחוגי מתנס יקנעם בשבוע הפתוח

הצלחה גדולה בשבוע הפתוחשל מתנס יקנעםהורים וילדים רבים הגיעו במהלך השבוע הראשון של החודש לשבוע פתוחשל החוגים במתנס יקנעם, לקראת שנת הפעילות הקרובה. עקב המצב החדש והאיסור על קיום אירועים, לראשונה לא התקייםיריד החוגיםהמסורתי במתנס, ובמקומו התקייםשבוע פתוח“, שבמסגרתו הגיעו הילדים וההורים להתנסות ראשונית והיכרות עם המדריכים

במהלך השבוע עשרות מדריכי ומפעילי חוגים הציגו את תחומי פעילותם, בהתאם לתקנות הקורונה. המשתתפים הרבים סבבו בין החוגים, הכירו את המדריכים וקיבלו מידע על עשרות החוגים והסדנאות שיפעלו במהלך השנה במתנס בתחומי הספורט, המחול, האומנות, המוזיקה, המחשבים ועוד.

השנה יחנכו במתנס חוגים חדשים ביניהן: רובוקס, חוג קיפול בלונים, אילוף כלבים, הולה הופה (ריקוד עם חישוק), ריקוד אירי וסטפס, סריגה לכל הגילאים, בישול ואפיה לילדים עם צרכים מיוחדים, רובוקס, קליניקה קהילתית להנקה ושיעמדו בגאווה לצד חוגי הספורט, חוגי בית הספר לאומנויות לחימה, חוגי בית הספר לבלט ותנועה, חוגי יצירה ואומנות ועוד ועוד.

במתנס מדווחים, כי המתכונת החדשה לא פגעה בנתוני ההרשמה לחוגים והפעילויות, ביחס לשנה שעברה, כאשר מאות תושבים כבר רשמו את ילדיהם, דרך אתר המתנס www.matnas-y.co.il, למגוון החוגים והפעילויות המוצעות השנה. עוד מוסיפים במתנס יקנעם כי בחוגים מסוימים ההרשמות אף עלו על מספר הנרשמים ביחס לתקופה המקבילה אשתקד. חשוב לציין כי ההרשמה עדיין פתוחה וניתן להירשם למרבית החוגים, כאשר את כל הפרטים וההרשמה ניתן למצוא באתר המתנס או בטלפון 04-9893986

לאה פדידה, יור הנהלת המתנס – “אני שמחה לראות שלמרות השנה המאתגרת העומדת בפנינו, מאות ילדים, מבוגרים ובני נוער נרשמו לחוגים והביעו אמון במתנס ופועלו. כמידי שנה, גם השנה שילבנו חוגים חדשים לצד החוגים הוותיקים והמוצלחים כך שנוכל להמשיך ולספק מגוון רחב של חוגים ופעילויות עבור מנעד רחב יותר של תושבים  מגילאי הגיל הרך ועד למבוגרים. אני מזמינה את כולם לבוא ולהצטרף אלינו, למשפחת מתנס יקנעם וליהנות יחד משותפות קהילתית ומעשיית פנאי מאתגרת ומרחיבת אופקים“.

ליאור בכר מנכל מתנס יקנעם ציין כיהמחויבות שלנו כלפי הקהילה, היא למגוון רחב, ערכי, איכותי ונגיש של פעילויות פנאי תוך הקפדה על איכות, הנאה ושירות מיטבי. כגוף קהילתי ששוקד כל העת על פיתוח יוזמות חדשות בקהילה  אנו נמשיך גם השנה להרחיב העשייה הקהילתית ופעילויות החוגים והפנאי במתנס והתאמנו, תוך הקפדה מתן שירות אישי ומענה לכל אחת ואחת בקהילה, כחלק מראייה עירוניתמתנסיתקהילתית.

צילום: דוברות מתנ״ס יקנעם

חוג אילוף כלבים copy

קיפול בלונים copy

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter