באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

לקבל וגם לתת!

לקבל וגם לתת!

התקיים טקס הענקת מלגות לסטודנטים במועצה, המועצה העניקה 203 מלגות בסך של
כ– 990 אלף

כמדי שנה, העניקה המועצה האזורית עמק יזרעאל מלגות לסטודנטים, בטקס חגיגי שהתקיים במעמד ראש המועצה, אייל בצר, במוזיאון העמק שבקיבוץ יפעת

המועצה העניקה 203 מלגות בסך של כ– 990 אלף ₪. זאת, בשיתוף פעולה עם מפעל הפיס, ‘פרח‘ – תוכנית לאומית להשפעה חברתית והמכללה האקדמית עמק יזרעאל.

מתוכן, 116 מלגות עידוד לסטודנטים תושבי המועצה הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה בעמק וברחבי הארץ ו-87 מלגות מעורבות חברתית בסך 10,000 .

אייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל אמר: ״החינוך מגיל גן עד גיל שיבה, עומד בראש סדר העדיפויות של המועצה האזורית עמק יזרעאל. מדי שנה, מרחיבה המועצה את מגוון מלגות המעורבות החברתית ויחד עם השותפים, מעניקה סכומי מלגה נאים ביותר. כל זאת, על מנת לאפשר לסטודנטים לקבל וגם לתת. אנו מאמינים בצעירי העמק, כמי שראויים להשפיע ולהוביל את העמק ורואים בהם שותפים מרכזיים, בהשפעה על עתיד העמק!”

בארבע השנים האחרונות, עומדת במרכז הטקס הרצאתו של נועם גרשוני, הספורטאי והמדליסט האולימפי בטניס כסאות גלגלים. גרשוני, טייס מסוק קרב, שנפצע במלחמת לבנון השנייה, הרצה לסטודנטים ובסיום ההרצאה סיכם: ״אני מאחל לכם לעצור את הטירוף של החיים שלכם מדי פעם, ולנסות להסתכל מהצד על כל הדברים שיש לכם בחיים. כמה דברים אתם יכולים לעשות ותעשו!״.

נטלי פאר,  מנהלת תחום המלגות במועצה הודתה לכל המלגאים: ״זה המקום לומר לכם, הסטודנטים שלנו, מקבלי המלגות, תודה. תודה שבחרתם לתרום מזמנכם לחברה ולקהילה, בעמק יזרעאל ובארץ כולה.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter