באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ליהיא גרינר היא האמא המושלמת

ליהיא גרינר היא האמא המושלמת

ליהיא גרינר, הכוהנת הגדולה של הריאלטי בישראל עומדת ללדת בשנית בשבועות הקרובים, אבל זה לא מפריע לה לרצות עוד ועוד הופעות בטלוויזיה. ראיון עם מי שמכונה ‘מלכת הטראש’ על טלביזיה, אמהות ועל הסבא, ויקטור תייר.

549218_428699093882207_2120408134_nליהיא גרינר פרצה לחיינו בעונה השלישית של ‘האח הגדול’ ומאז היא מסרבת להעלם ומככבת בריאלטי אחרי ריאלטי ללא לאות. ליהיא שנמצאת כיום תשעה שבועות מלידה שניה, מתכוננת לבואה של בתה בחרדת קודש, אני תופס אותה אחרי בדיקות בקופת חולים והיא כהרגלה מתבלת את דבריה במשפטים באנגלית “ההריון הזה מרגש אפילו יותר מהריון הראשון. לדעת שאני מביאה אחות קטנה למייקי ועכשיו הבית יהיה מלא יותר, זה מרגש ברמות. אני רוצה ארבעה ילדים, שני בנים ושתי בנות. חזרתי מלוס אנג’לס לפני כמה ימים, הייתי שם חודש וקניתי מלא דברים. ועכשיו אני באמצע עבודות עיצוב מפני שמייקי הולך לעבור לישון בחדר שהיה חדר המשחקים שלו. ואחותו תקבל את החדר שלו. עדיין לא בחרתי שם עבורה, זה משתנה בכל שבוע”.

איזו מין אמא את?

ליהיא גרינר והמשפחה“אני האמא המושלמת, The perfect mom. אני צריכה להעביר קורסי הדרכה לאמהות” אומרת ליהיא וצוחקת “אני מאוד דואגת ולא מזלזלת, פשוט אמא מהספרים”

גרינר היא אולי הדמות שמושכת הכי הרבה אש בתעשיית הבידור. יש מי שאוהב לצחוק ולזלזל בה אבל הבדיחה היא עליו מפני שמבין כל פליטי הריאלטי, גרינר היא היחידה כמעט שעדיין נמצאת איתנו. גרינר נותנת קרדיט לעצמה ” זו האישיות שלי. יש אנשים שמתאים להם להיות בתעשייה הזו ויש אנשים שזה לא מתאים להם. זה כמו תכנית ריאליטי שלא כל אחד צריך להמשיך הלאה. אני קיבלתי הזדמנות בריאליטי ואני חושבת שאני מאוד entertaining, ופשוט אנשים מאוד אהבו לעבוד איתי, כיף לעבוד איתי, אני מאוד ממושמעת. אחרי ‘האח הגדול’, אנשים מאוד התעניינו במה שקורה איתי, אנשים פותחים טלביזיה ומסתכלים על מה שקורה בחיים של אנשים אחרים. הציבור מאוד נהנה והיתה דרישה, אז עלו כל מיני רעיונות ועשינו תכנית ריאליטי של חתונה ואחריה עוד תכנית לקראת הלידה. אני מאוד נהנית מזה, אין לי מה להסתיר. אם אנשים נהנים מזה אז בכיף, כי גם אני נהנית מזה. אני מאוד נהנית לראות את הקרדשיאן וכל מיני ריאליטי אחרים, יש הרבה אנשים שאוהבים את זה. אני גם מאוד אוהבת לשתף, וחושבת שיש לי חיים מעניינים. אם אנשים רואים אז למה לא? החתונה היתה הצלחה מאוד גדולה בהוט בידור, לכן הם עשו איתי את ‘ליהיא תעשי לי ילד’ שגם היה הצלחה גדולה, עד היום זה עומד בין עשרת הדברים שמורידים הכי הרבה מהוט. זה כיף שזה מצליח וזה גורם לי לרצות עוד”

כשאני שואל אותה מה הרגישה כשאבירם נכנס לבית האח הגדול היא מופתעת “אתה באמת רוצה לדבר איתי על זה? זה היה לפני חמש שנים, את מי זה מעניין?זה לא רלבנטי, אני כבר נשואה עם ילד שני בדרך. כולם ראו מה הרגשתי”

זה לא קצת אינטימי מדיי לעשות תכנית ריאליטי על ההיריון שלך?

“זו הייתה תכנית רק על ההכנות ללידה, ילדתי בניתוח קיסרי אבל בכל מקרה לא הסכמתי שיצלמו את הלידה, יש שני דברים שלא אסכים לעשות בטלוויזיה, לידה וסקס”

חלק מהטוקבקים עלייך הם ממש ארסיים, איך את מרגישה עם זה?

ליהיא גרינר והמשפחה“כשאני רואה טוקבקים כאלה אני שואלת את עצמי למה מישהו שלא אוהב אותי נחשף לכתבה. לדעתי אלה אנשים קנאים שמתים להיות במקום שאני נמצאת בו. אלה אנשים שרע להם. אבל אני מעדיפה שיהיו טוקבקים רעים על כך שלא יהיו טוקבקים בכלל. אני אוהבת שמתייחסים וזו התייחסות. אני גם לא נעלבת כשקוראים לי מלכת הטראש, ‘פנאי פלוס’ התחילו עם זה, הם השוו אותי לקים קרדשיאן בגלל שאני אמריקאית כזו, אז אמרתי יאללה סבבה, אם ככה הם קוראים לזה מה אכפת לי”

כיאה למלכת הריאליטי גרינר התחתנה פעמיים, פעם אחת בחתונה נוצצת בארץ ופעם שניה בארה”ב: “טסתי עם בעלי ללוס אנג’לס והראיתי לו את כל המקומות ואז נסענו לוגאס. תמיד רציתי להתחתן בוגאס, אז לקחנו חבילה שעולה 500 דולר והתחתנו בצ’אפל, היה שם חקיין של אלביס ששר שני שירים As I was walking down the aisle , זה היה מאוד מרגש. לקחו אותנו בלימוזינה והיינו עם חברים, כך שמאוד נהננו. אלביס המזויף הוא לא כומר, זה סוג של חתונה אזרחית כמו בסרטים ואפילו היתה לי שמלה מיוחדת שהכינה לי גלית קורן. האמת שבא לי להתחתן בכל מקום”

ליהיא עשתה עליה בגיל 25 וכיאה לאמריקאית היא לא פספסה את ההזדמנות לחגוג את חג ההודיה שחל בשבוע שעבר “Thanks giving was amazing, היה טעים ברמות. אני חוגגת את החג בכל שנה, זה הרגל של 20 שנה בארה”ב ועכשיו שאני פה, אני חוגגת עם כל החברות האמריקאיות. אנחנו נפגשות, כל מי שעשתה עליה” על העליה שלה מספרת גרינר “בכל שנה היינו טסים לארץ לבקר את המשפחה, מפני שפה היו כל הדודים והבני דודים. כשאני והאחים שלי גדלנו, אני היחידה שהמשיכה לבוא לישראל כי זו הייתה החופשה המושלמת מבחינתי. מאוד אהבתי את ישראל והייתי מחוברת למדינה וקרובה למשפחה שלי בארץ. בשנת 2004 כבר היה לי תאריך עליה והייתי גם אמורה להתנדב לצבא אבל אז הכרתי את אבירם וביטלתי את העליה. בסופו של דבר עליתי ב 2009”

רבים אינם יודעים כי ליהיא גרינר היא נכדתו של ויקטור תייר, מי שבתחילת שנות השבעים היה חבר בפנתרים השחורים אך קנה את פרסומו דווקא בשל הדרך בה היה משלם את האגרה על רישום מפלגה לכנסת לפני בחירות. תייר נהג להגיע עם שקים מלאים במטבעות של אגורה ואילץ את וועדת הבחירות המרכזית להקצות עובדים לספירת המטבעות. בסופו של דבר ביקשה וועדת הבחירות מהכנסת לחוקק חוק המאפשר תשלום בהמחאה בנקאית בלבד והחוק נקרא על שמו של תייר. כשאני שואל את גרינר עליו היא עונה ב”Oh my godליהיא גרינר והמשפחה” המפורסם שלה “איך אתה יודע את זה? אני בקושי הכרתי אותו מפני שהוא לא כל כך היה בקשר עם המשפחה. הוא וסבתא שלי התגרשו והיה לי סבא חורג שהיה הסבא האמיתי שלי. אמא שלי ממש דומה לו, ונראית טריפוליטאית. אבא שלי פולני אז אני חצי-חצי. סבא שלי היה גבר מאוד נאה ואני יודעת שהוא עזר להרבה אנשים. הוא היה בן אדם נדיר”

מה את מתכננת לעתיד?

“כל הבידור זה כמו קינוח בשבילי, סוג של אקסטרה לחיים. בכל פעם שאני מקבלת משהו שקשור לטלביזיה אני אומרת תודה אבל אני לא בונה על זה. אני כל הזמן חושבת על עסקים. כרגע אני עקרת בית מאושרת בגבעתיים, בעלי אמר לי שאני לא צריכה לעבוד. החלום שלי הוא להצטרף לבעלי בעסקי הנדל”ן ולהקים אימפריה”

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter