באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

לטיול יצאנו

לטיול יצאנו

בית החינוך “דליות” ידוע בהיותו משפחה אחת גדולה, ובשבת שעברה יצאו משפחות בית החינוך כיחידה מגובשת אחת לטיול המשפחות המסורתי שהתקיים השנה באזור זכרון יעקב, עין צור ורמת הנדיב.

כ- 80 משפחות התאספו ברחבת קניון G משם יצאו בשיירת רכבים ארוכה ושמחה למסלול הליכה רגלי בטבע באתר עין צור. המסלול כלל הליכה של כשעתיים בטבע פורח וירוק, שכשוך רגליים במים, ותצפיות מרהיבות. בסיום המסלול התקבצו כולם בחניון רמת הנדיב להפנינג יצירה ססגוני, הכינו ארוחת צהריים משותפת ואפו פיתות בטאבון.

הטיול השנתי של משפחת “דליות” תוכנן בחסות הנהגת ההורים המרכזית בהובלתה של מור ארבילי שאמרה ש”היה טיול מהנה מאוד והכל בזכות קהילת “דליות” המדהימה שבה כל אחד תורם את חלקו למען הצלחת היום, והכל מתוך מסירות ואמונה בדרך”. יו”ר הנהגת ההורים, אפרת שלהבת אמרה ש”טיול המשפחות הוא מסורת של שנים”, והוסיפה ש”ההובלה של מור, ההתגייסות של עפרה והצוות כולו, וקהילה נפלאה של אנשים, הם שעושים את החוויה הזו לכל כך מיוחדת. מנהלת בית החינוך, עפרה הירש סיכמה את היום ואמרה שהיה זה יום צרוף בהנאות עם טיול סתווי בטעם טוב שהשאיר טעם של עוד, וקהילת “דליות” המורחבת מצפה כבר לטיול האביב”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter